Jaka cena pompy paliwowej do MKIV XR3i

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Tak jak w temacie jezeli ktos by wiedzial to prosze o odpowiedz interesuje mnie zarowno cena nowej jak i ewentualnej uzywanej bo moja najprawdopodobniej padla (dzisiaj jade do mechaniora).
Pozdrawiam
  
 
jak to padla??
Skad ta pewnosc??
  
 
Nie wiem ile nowa ale używki u nas chodzą 80 zł -120zł pasuje od sierry 20i OHC i scorpio 20i OHC te autka maja też pompę na zewnątrz baku mocowaną .
  
 
uuuu tu sie nie zgodze bo to musi byc do mehcanicznego wtrysku. Sciera tego nie miala. Musi pompowac 6 barow prawie. Cena to cos kolo 300 pln zdaje sie na allegro. Kolega kupowal ostatnio. A skad wiesz ze to pompa?? Moze przekaznik ci padl...sprawdzales??
  
 
WLasnie dzis wioze go do mechanika z tym problemem.
Aktualnie wogole pompy nie slychac no i przelaczenie na benzyne (bo mam gaz) powoduje zgaszenie silnika zreszta wogole zawsze po przekreceniu zaplonu bylo zlychac jak "Zassysa" paliwko a teraz tego nie slychac.
zaczelo sie od tego ze ostatnio padl mi modul zaplonowy i juz wtedy ona czasem dzialal czasem nie pozniej po wymianie modulu bywalo ze dziala a czasem nie (tak jakby cos nie kontaktowalo) ale jeszcze jedzilem na paliwku az calkiem zgasla i juz do dzis sie nie odezwala ;/
w sobote powinienem wiedziec co z nia jest ale dziekuje za wskazowki przekaze je mechaniorowi
  
 
Rex ma w 100% racje. W mechanicznym wtrysku pompa musi dac ok 6 barów a w elektonicznym 3 bary
  
 
to bankowo przekaznik bo pompa zanim padnie z reguly to rzezi ze dzieki. Przekaznik jest rozowy albo fioletowy po lewej stronie pod deska. W ASO chca za niego starszne sumy ale za 25 pln masz zamiennik ktory niestety nie odlacza pompy ale jak jest paliwo w baku to nie ma problemu. Ja tak przez rok jezdzilem prawie i teraz w RST mam ta sama pompe i jest nadal dobrze. Moze zanim bedziesz placil mechanikowi podlacz na krotko. Wsadz drucik w pin gdzie dochodzi taki gruuuby czerwony kabel a drugi koniec gdzie wychodzi taki tez calkiem gruby czarnoczerwony kabelek. To ci da odpowiedz czy to pompa.
  
 
Troche powieje lamerstwem
Problem pompy zaczal sie od momenty gdy wymienilem modul zaplonowy dostalem go na szrocie i gabarytowo pasowal, zreszta autko tez jedzi ale wtedy zaczela przerywac ta pompa no i pozniej zgasla, aha zanim sie dowidzialem ze padl modul zaplonowy przekopalem cala skrzynke bezpiecznikowa wiec moglem tez naruszyc cos przy przekazniku lb bezpieczniku aczkolwiek wyczerpalem domowe sposoby poszukiwan a dzis autko zawiozlem do mechaniora wiec jutro bede (raczej) wiedzial co mu jest
dziekuje bardzo za odpowiedzi i jak juz bedize "po" to napisze co bylo i kto wygral kfiz