KJS Bielsko

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Byl ktoś? Jak się podobalo? Bo mi bardzo Duuuużo kaszli i wogóle fajnie.
  
 
spoo nawet fajne próby były, chłopaki malanami ładnie targali chyba z 30malców było a do tego moze z 25 na bradach hehe jeszcze mi buczy w głowie...
  
 
Kaza chyba nawet cię widzialem na próbie pod oszolomem tylko nie bylem pewny.
  
 
Ja byłem, i bardzo mi sie podobałlo A bredy rządziły A najlepszy był taki malan cały obklejony i po bokach miał K-2 , ten wymiatał, pod okrąglakiem objechał większość sejów
  
 
Cytat:
Ja byłem, i bardzo mi sie podobałlo A bredy rządziły A najlepszy był taki malan cały obklejony i po bokach miał K-2 , ten wymiatał, pod okrąglakiem objechał większość sejów


ci kolesie zamykali stawkę na barbórce cieszyńskiej
  
 
Cytat:
Ja byłem, i bardzo mi sie podobałlo A bredy rządziły A najlepszy był taki malan cały obklejony i po bokach miał K-2 , ten wymiatał, pod okrąglakiem objechał większość sejów


ci kolesie zamykali stawkę na barbórce cieszyńskiej
  
 
A robił ktoś jakieś foty ?? Chętnie bym pooglądał Ja zrobiłem tylko 4 bo z telefonu, i w dodatku lipnego
  
 
Cytat:
2005-11-27 17:34:38, DAWCY pisze:
Kaza chyba nawet cię widzialem na próbie pod oszolomem tylko nie bylem pewny.



Spoko mogłeś podejść chyba że to nie byłem ja hehe ale ja byłem na pierwszej pętli na wszystkich osech a na drugiej tylko pod oszołomem.
  
 
Cytat:
Spoko mogłeś podejść chyba że to nie byłem ja hehe


następnym razem zaryzykuje .
Też bym jakieś fotki obejrzal
  
 
przypadkiem tez tam bylem, calkiem ciekawa impreza, a te malacze to wogole wypas
  
 
wyniki są na www.rajdy.org.pl wkrotce fotki, jest tez conieco o tym zielonym maluchu
  
 
Fotki:

KJS Bielsko