[126]kontrolka rezerwy paliwa i ręcznego "77r

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Szybkie pytanie do właścicieli maluchów po77r

Czy jest kontrolka rezerwy paliwa w modelach po77r a jeżeli tak to w jakim kolorze???
Czy w '77r była już kontrolka zaciągnięcia ham. ręcznego jeżeli tak to jakiego koloru???
  
 
ja mam malacza 87 i zadnej kontrolki od recznego nie widac
  
 
Już wyjaśniłem Natomiast w tej chwili skojarzyłem sobie, że w miejscu gdzie u mnie jest kontrolka awaryjnych, to u Ciebie powinno być pusto (pierwsza z góry, w prawym szeregu)
  
 
No właśnie kontrolka awaryjnych jest u mnie tylko nie wykorzystana i namalowany jest trójkąt
Wydawało mi się że rezerwe zlikwidowali przed 80r w ramach oszczędności a później wruciła ale może mi się tylko wydaje

A plastik był inny
  
 
Cytat:
2005-11-27 20:26:56, korozja pisze:
No właśnie kontrolka awaryjnych jest u mnie


Dziwne. Przecież na żaden rynek nie była przeznaczona wersja z awaryjnymi. Nie ma go nawet gdzie umieścić
Cytat:
Wydawało mi się że rezerwe zlikwidowali przed 80r w ramach oszczędności a później wruciła


Przecież w latach 80. benzyna była na kartki, więc kontrolka rezerwy, to była najważniejsza kontrolka
Cytat:
A plastik był inny


Co Ty wiesz o klasykach ?
  
 
Cytat:
Co Ty wiesz o klasykach ?



Ty lepiej napisz jak się ciągnie taki pełnomorski jacht motorowy bez żagli maluchem
A tak prawdę mówiąc to może napisał byś coś o swoim maluszku na moją stronkę
  
 
Cytat:
2005-11-27 20:46:32, korozja pisze:
Ty lepiej napisz jak się ciągnie taki pełnomorski jacht motorowy bez żagli maluchem


Powolutku . Zawsze jak go wyciągam z wody (znaczy się "jacht", nie malucha ), to dookoła gromadzi się mnóstwo gapiów, ciekawych kiedy utonie

Cytat:
A tak prawdę mówiąc to może napisał byś coś o swoim maluszku na moją stronkę



A co tu pisać - "zwykły" maluch Do tego nie wystarczająco oryginalny (ale nad tym będę pracować - kiedyś ) i zbyt młody, jak na Twoją stronkę...ale skoro tak ładnie prosisz....
  
 
Cytat:
2005-11-27 19:17:00, korozja pisze:
Czy jest kontrolka rezerwy paliwa w modelach po77r a jeżeli tak to w jakim kolorze???



W moim z grudnia 1977 jest kontrolka rezerwy, czerwona. Licznik to co ciekawe kapliczka wyskalowana do 130km/h, tak jak przed lipcem 1977r.


[ wiadomość edytowana przez: kuFFel dnia 2005-11-27 21:03:50 ]
  
 
Cytat:
2005-11-27 21:02:38, kuFFel pisze:
W moim z grudnia 1977 jest kontrolka rezerwy, czerwona.



To jednak się różni - później była pomarańczowa.
  
 
Licznik do 130km/h miał czerwona rezerwę, i posiadał miejsce na kontrolke swiateł awaryjnycj ponieważ wersja specjal posiadala awaryjne, licznik do 140km/h posiadal już pomaranczową kontrolke rezerwy i miał inne symbole kontrolek, kontrolka od recznego w wersji specjal była umieszczona na srodkowej konsoli obok przełączników swiateł i awaryjnych.
  
 
no ja tez mam z konca 77
licznik do 130
czerwona kontrolka rezerwy
niewykorzystana kontrolka awaryjnych
brak kontrolki zaciagnietego ham recznego
  
 
potwierdzam... posiadam kapliczke 75 i 78, potweirdzam przedmowców
  
 
ja w 82 niemialem zadengo z tych cudów techniki. moze 82 to nie klasyk ;p no ale tak tylko dla informacji.
  
 
W swoich gratach mam kapliczkę do 130, z czerwoną rezerwą i działającą kontrolką awaryjnych - czyżby od wersji special?
  
 
Cytat:
2005-11-27 21:27:07, ISO-lator pisze:
Licznik do 130km/h miał czerwona rezerwę, i posiadał miejsce na kontrolke swiateł awaryjnycj ponieważ wersja specjal posiadala awaryjne, licznik do 140km/h posiadal już pomaranczową kontrolke rezerwy i miał inne symbole kontrolek, kontrolka od recznego w wersji specjal była umieszczona na srodkowej konsoli obok przełączników swiateł i awaryjnych.



Zajrzałem właśnie do knigi i rzeczywiście jest tam wspomniane o sygnalizacji ręcznego i awaryjnych światłach, ale nie tak, jak sugerujecie - w Specialu, lecz od Luxa w górę, w związku z czym kajam się przed Wami i za swoją niewiedzę oraz ignorancję przepraszam , ale wersje te są tak rzadkie, że umknęło to mojej uwadze.