Woda w tylnej lampie MKV

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Którędy ona sie tam dostaje?? W dolnej częsci lampy nazbierało sie wody aż hlupie Poziom sięga już żarówki Ta lampa to monolit czy klosz jest na uszczelce?? Macie jakieś pomysły jak temu zaradzić??

Pozdrawiam
  
 
...uszczelnienie reflektora musi przepuszczać w którymś miejscu, albo masz pęknięty klosz

[ wiadomość edytowana przez: edis4 dnia 2005-12-14 20:30:03 ]
  
 
A da się ją rozebrać i uszczenić (klosz+obudowa) czy trza wymieniać?? Z tego co oglądałem to kosz nie jest pęknięty.
  
 
Gdzies na laczeniu pewnie musi byc szczelina. Najprawdopodobniej gdzies od gory. Nalezalo by lampe wyjac i dokladniej ogladnac. Czasem mozna skleic czasem wystarczy cos docisnac.
Jak bys chcial wymieniac to mam takie lampy
Taka mala reklama
  
 
ja mam mk4 nie wiem jak jest u ciebie ale u mnie wystrczy odkrecic lampy i zmienic uszczelnienie tez mialem ten problem pozdrawiam
  
 
1 Może nie być dokręcona (4 nakrętki) i woda leje się przez otwory na żarówki lub Zniszczona uszczelka
2 Pęknięta lampa na krawędzi - oczyścić i zajechać klejem na gorąco
  
 
Wielkie dzięki za podpowiedzi. Widzę że jest szansa na uratowanie lamki
MatadorRS nie martw się pewnie przy próbie naprawy coś spierdaszę i zgłoszę się po drugą

Jeszcze raz dzięki i pozdrawiam
  
 
Ale w MK5 przecież w klapie nie ma lamp?
  
 
Cytat:
2005-12-15 15:11:54, surec pisze:
Ale w MK5 przecież w klapie nie ma lamp?



A kto pisał o klapie??
  
 
Cytat:
2005-12-15 15:24:44, Podola pisze:
A kto pisał o klapie??

W tytule wątku, ale tak tylko żartowałem, wszyscy przecież wiedzieli o co chodzi
  
 
Ups sorki!!!, źle przeczytałem biję się w piersi, oczywiście nie było żadnej klapy, to już święta mnie mamią....
  
 
Cytat:
2005-12-15 15:29:21, surec pisze:
Ups sorki!!!, źle przeczytałem biję się w piersi, oczywiście nie było żadnej klapy, to już święta mnie mamią....



Spoko sam 4 razy czytałem wszystko i myśle o so chodzi?? No ale w końcu nie wiedziałem o so chodzi i przeczytałem po raz piąty i dalej nie wiedziałem o so chodzi to się zapytałem

Wszystko już jasne

Pozdro
  
 
radze podjac czynnosci ktore prezentowal MR "surec" to powinno pomoc. bbbaaaaaa radze sie pospieszyc zanim woda dostanie sie do "bagaznika" i elementow metalowych - latwo o SZKODY typu mokry dywan,,,przerdzewiale elementy blaszano metalowe itp
  
 
Cytat:
2005-12-16 01:35:21, COYOTE-25 pisze:
radze podjac czynnosci ktore prezentowal MR "surec" to powinno pomoc. bbbaaaaaa radze sie pospieszyc zanim woda dostanie sie do "bagaznika" i elementow metalowych - latwo o SZKODY typu mokry dywan,,,przerdzewiale elementy blaszano metalowe itp



Zabieram się za robotę jak tylko czas pozwoli. Narazie nie pozwala Wielkie dzięki wszystkim za podpowiedź.

Pozdro