Barum Barvuris z 2004 roku - warto ??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Potrzebuję oponki na gwałt - 2 letnie bo na zimówek poszukam na następny sezon.
Mam na oku wyżej wymienione, nie wiem czy warto?
KLIK
Podpowiedzcie !!
  
 
na "gwałt" opnki
  
 
ja mam takie i zajebiste sa
  
 
Niestety na gwałt. Zimę przejeżdziłem na takich, po których obejrzeniu żaden z was nie zdecydował by się na ruszenie ze mną w nawet najkrótsza podróż !! Więc prosze o opinie - na gwałt !!
  
 
właściwy link TU
  
 
a cena ani za mała ani za duże.. po prostu normalna.. jeśli faktycznie mają te 6mm to bierz..
  
 
Moim zdaniem nie warto. Nowe kosztuja 148 zl ( www.opony.com.pl ) za te zaplacisz 180+ wysylka ok 50 zl to juz masz 230, a kupujac nowe placisz 300 i masz wysylke za darmo (jezeli chodzi o te strone ) No i cos ten bierznik brzydki, ja mam 195/50/15 i maja bardzo ladne odprowadzenie wody i rant ochronny do felgi.
  
 
ja tez dolozylbym te parenascie zlotych i wzial nowe, tak jak pisze Tazz do tego na nowe masz gwarancje. Co innego jakby ci koles sprzedal za jakie 60zeta/szt
  
 
Cytat:
2006-02-11 18:06:52, Tazz pisze:
Moim zdaniem nie warto. Nowe kosztuja 148 zl ( www.opony.com.pl ) za te zaplacisz 180+ wysylka ok 50 zl to juz masz 230, a kupujac nowe placisz 300 i masz wysylke za darmo (jezeli chodzi o te strone ) No i cos ten bierznik brzydki, ja mam 195/50/15 i maja bardzo ladne odprowadzenie wody i rant ochronny do felgi.


oo..zapomniałem o wysyłce ma Tazzik rację
  
 
Za tą cene to ja bym też brał nowe bo to niedrogo jest jak za te oponke (148zł)
  
 
ja mam barumki letnie i musze powiedziec ze jestem zadowolony chodz opinia o czeskich oponach jest taka że sie szybko ścierają! [kurde ale wszystkie opony sie ścierają!!!] moj stary w oplu tez ma takie POZDRO
  
 
Czeskie Barum są częścią Continental
i są produkowane w ich technologii
  
 
A co sądzicie o tych BFGoodrich ??
KLIK i OPONA
  
 
Hmmm tych nie znam. Ale jezdze na BFGoodrich TOURING i sa bardzo, bardzo OK. Sa srednie. Odwazylbym sie nawet je komus polecic....
  
 
Cytat:
2006-02-12 11:22:23, wisnia003 pisze:
A co sądzicie o tych BFGoodrich ?? KLIK i OPONA




ja osobiście myślę nad czymś takim

FIRESTON

nawet niedrogo 181 zł al wydają się być całkim super

[ wiadomość edytowana przez: MasterCheat dnia 2006-02-12 13:10:04 ]
  
 
Ja tesh mam Barumy i jest W porządku
  
 
witam

mialem kiedys takie lub bardzo podobne w golfie, kupilem 2 dni szczesliwy szalalem oponki spisywaly sie rewelacja. Rewelacja cena pamietam ze oponki byly 1 roczne jeszcze mialy "wloski" a cena to chyba jakies 1/3 nowek. W firmie gadalem cos z szefem o tym nabytku wyszlismy obejzec ta okazje podchodzimy ja patrze na na jednej oponie wyduszony/wytopiony stempel (max 100 km/h) i wszystko nagle stalo sie jasne... Na szczescie koles u ktorego kupilem bez problemu wymienil mi na jakies tam good yeary ktore juz tak super okazja nie byly Twierdzil oczywiscie ze jest zdziwiony ze bedzie musial kolesia ktory mu to sprowadzac zjebac itd...blah blah blah ale po tym fakcie mam nauczke zeby dokladnie ogladac oponki bo mozna sie ....przejechac...
  
 
A ja się chyba już zdecydowałem na wcześniej wspominane BARUMY. Bo i cena najatrakcyjniejsza a i jakość z tego co słyszę i czytam - dobra. Także za jakiś czas napiszę jak sie jeżdzi.
P.S. .... jakiś czas = czas do wiosny, bo w warunkach zimowych to będę mógł chyba jedynie napisać jak sie na nich mniej lub bardziej ślizgam...
  
 
mialem takie barumy na beemce , bardzo fajne nawet jedna mi sie zostala ale raczej nikomy z nas sie nie przyda bo to 225/45/17
  
 
No i zamówiłem. W środę mają być. 148 zł/szt - ale odpowiednie kontakty sprawiły, że będę miał sztukę za 121 zł - teraz tylko niech śniegi stopnieją