Brak tlumika koncowego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Jak w temacie... a teraz pytanka .
1 . Czy policja moze mi cos zrobic z tego powodu??
2 . Escorcik mi bedzie wiecej palil badz czy sa jakies konsekwencje braku tej czesci .
  
 
odpowiedź na 1: może jeśli jest głośno jak jedziesz
  
 
U mnie chyba poszedł środkowy tłumik ale nie wiem czy sie tylko rozłączyło czy oderwało bo dokładnie nie zdązyłem sprawdzic i trzeba kupic nowy stąd moje pytani
Ile gdzies moze kosztować nowy lub uzywany tłumik??
a wszystko przez to ze przstawiałem essiego do innego garażu zachaczyłem o próg k****(uroki obnizonego zawieszenia)
  
 
Cytat:
2006-07-14 19:42:48, TomEssi pisze:
U mnie chyba poszedł środkowy tłumik ale nie wiem czy sie tylko rozłączyło czy oderwało bo dokładnie nie zdązyłem sprawdzic i trzeba kupic nowy stąd moje pytani Ile gdzies moze kosztować nowy lub uzywany tłumik?? a wszystko przez to ze przstawiałem essiego do innego garażu zachaczyłem o próg k****(uroki obnizonego zawieszenia)


Ja płaciłem 100 za tłumik i 20 za wymianę ..nowe nie orginalne
  
 
Cytat:
U mnie chyba poszedł środkowy tłumik ale nie wiem czy sie tylko rozłączyło czy oderwało bo dokładnie nie zdązyłem sprawdzic i trzeba kupic nowy stąd moje pytani
Ile gdzies moze kosztować nowy lub uzywany tłumik??
a wszystko przez to ze przstawiałem essiego do innego garażu zachaczyłem o próg k****(uroki obnizonego zawieszenia)



podróbka nowa 120 zł
  
 
Spokojnie produkty Asmeta przykładowo kosztują do popularnych kompaktów po "stówce" i starczają na 2 lata z hakiem bez problemu


[ wiadomość edytowana przez: skidmarks dnia 2006-07-14 20:02:49 ]