Pomocy....czy siedzenia od sedana.....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
prosze pomocy .....czy siedzenia od mk7 od sedana będą pasowały do kombi mk7 ?????????????pytam sie tych którzy naprawde sie na tym znają ...czekam na odpowiedz
  
 
czemu by mialy nie pasowac?
  
 
no bo tył ....no niewiem ...będą pasowały ...pytam oczywiście o opinie fachowców ,....może tylne zaczepy nie pasują no niewiem ???????????
  
 
juz z punktu producenta byloby bez sensu tworzenie odmian foteli i kanap do roznych nadwozi
roznice sa tylko przy 3d bo fotele sie skladaja, ale raczej to nie przeszkadza przy montazu ich do 5d
  
 
no też mi sie tak wydaje żę będą pasować ....dziekuje ci kainek ...wielkie dzieki za szybką odpowiedz i pomoc ....
  
 
nie radzę stosować w 5D foteli z 3D, bo strasznie się klepią
  
 
tzn ....o co chodzi z tym klepaniem..????
  
 
ja mam mkV może to inna bajka ale u mnie żeby złorzyć siedzenia trzeba takie sprężyny pociągnąć w bagażniku.. u kumpla w MK VII kombi nie ma tego..
  
 
Mechanizm składania oparcia dostaje luzów. No chyba, że masz recaro, albo mało latane sztuki. Mi to osobiście przeszkadza, jak się telepią, ale możesz także zablokować oparcie na amen (zaspawać, skręcić na śruby) i po kłopocie.
  
 
coś sie wymyśli .......napewno jak bedzie mi latało i stukało bo tego nie lubie to coś wykombinuje ale najważniejsze że pasują ...........