RS czujnik halla

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,

Czy ktoś z Was sie orientuje jak podłaczyć górny czujnik Halla w RS-ie. W wiekszości RS-ów jest tam zaslepka lub wtyk ale jeszcze nie spotkalem sie żeby był u kogokolwiek podłaczony. Czy można go podłaczyc czy to taki pic na wode ???
  
 
Ludzie nie wierzę nikt nie wie nic na tem temat ????? !!!!!!!!!!!!!
  
 
up
  
 
A po co Ci on?? Skoro chyodzi bez tzn ze tak ma byc
  
 
Niby tak ale skoro tam jest to do czegoś musi służyć. Usłayszałem od mechanika że samochód nie chodzi tak jak powinien bo nie zbiera danych z góry silnika i dlatego np. nie wrkeca sie od początku tylo od jakis 3000. a fo tego tych obrotów się muli.
  
 
A mi sie wydawało ze wszelkie dane są zbierane z czujnika połozenia wału i podciśnienia...reszte komp robi to do czego jest przeznaczony... Moge sie mylic za co przepraszam
  
 
Irek dobrze mowisz - to jest silnik bez przeplywki itd ,tu czujnik walka jest nie potrzebny.
  
 
Cytat:
2006-07-13 22:36:01, Bratq pisze:
. nie wrkeca sie od początku tylo od jakis 3000. a fo tego tych obrotów się muli.



Cos masz uszkodzone jesli tak masz w RS'ie.
  
 
tzn chodzi Wam o wsadzenie czujnika w ta zaslepke, ktorej duza czesc RSow nie ma ??

a tak pozatym do czego sluzy czujnik halla,?? bo czesto to slysze, ale jakos nie bylo mi to nigdy potrzebne zeby wiedziec, wiec sie w to nie zaglebialem...

  
 
Kurde.... to ja niby mam takie coś w swoim dekielku
Jutro sprawdze bo coś zdaje mi sie ze nie
  
 
no ja takiego nie mam, Seba z tego co widzialem tez nie, zreszta wogole te zaslepki widzialem tylko w anglikach, albo w nielicznych fotkach na xr3i.de
moze to zaczeli wstawiac jak wsadzili ten silniczek do scorpio i galaxy, moze tam trzeba bylo, wiec do RSow wstawiali zaslepki, zeby nie produkwac dwuch prawie identycznych pokryw... ale to tylko takie gdybanie:/
  
 
Cytat:
2006-07-14 00:56:20, zenq pisze:
no ja takiego nie mam, Seba z tego co widzialem tez nie,


Sprawdziłem wiec prosze mnie tez do tej listy dopisać
  
 
a ja mam !!!