Cieknie olej - wymiana cimera ?

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
za pewne zle to pisze ale potrzebuje wymienic ''cimer'' czy jakos tak bo cieknie olej , jaka powinna byc cena wymiany wrac z częscią ?

bo bylem dzis u mechanika i chcial 300zł

p.s. widze ze tu sa ludki tez z Cieszyna , moze ktos zapoda jakies nazwy takich mechanikow / serwisow ?
  
 
a z ktorego simeringu ci cieknie??
  
 
hmm nie znam sie za bardzo na tym , wiec nie wiem dokladnie ale jak zagladne na podwozie to na środku mi kapie olej i cos mi sie wydaje ze 300zł to raczej jest chyba za duzo na taką naprawę .
  
 
no właśnie duże znaczenie ma który to uszczelniacz - choć 300zł to i tak trochę dużo, nawet jak to jest ten w skrzyni lub przy rozrządzie
  
 
jak od strony skrzyni to wiadomo więcej pracy, ja się za to zabierałem i zabieralem aż się zabrałem a pracy troszke było,no ale ty dajesz do mechanika więc poszukaj kogoś tanszego,a ja sam dłubałem
  
 
no wlasnie mechanik mowil ze trza skrzynie sciagac , ale to i tak wydaje mi sie za duzym kosztem , n o nic poszukam najwyzej innego bo widac ze ten dosc sobie liczy .
  
 
cena nie powinna przekroczyć raczej 150-200zł
  
 
Mi tez tak cieklo i mowili ze trza wymienic wybierak- a przy tym to juz trza bys wyjac skrzynie itp.
Generalnie wystarczylo wymienic poloskie. Skrzynia nadal mokra ale nie ma plamy pod autem.
  
 
Mi również cieknie z pod wybieraka. Ale ja slyszałem że to ani dużo pracy ani dużo pięniędzy do tego nie potrzeba. Powiedziano że roboty jest na około 45 minut z częścią ok 120 zł.
Ale moge się mylić.
  
 
Cytat:
2006-08-01 19:45:48, Cichanos pisze:
Mi również cieknie z pod wybieraka. Ale ja slyszałem że to ani dużo pracy ani dużo pięniędzy do tego nie potrzeba. Powiedziano że roboty jest na około 45 minut z częścią ok 120 zł. Ale moge się mylić.




Sprawdź TUTAJ