Wychodzą mi sprężyny.

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
W moim MK6 1.8 wychodzą mi z przodu sprężyny z gniazd.Mechanior powiedział,że wyglądają jak by były za duże.Jak moge sprawdzić czy tak jest?Jaką średnicę mają sprężyny w moim essim,to może zmierze?

Druga rzecz to nie działający wentylator chłodnicy.Przy wyjędej wtyczce tej na tej grubej rurze przy chłodnicy i zwarciu na krutko wiatrak nie rusza.Czy oznacza to jego śmierć?
Po odpięciu wtyczki tej u góry termostatu wskazówka normalnie pokazuje mi temp. silnika.Czy tak powinno być?
  
 
Wtyczka od góry w obudowie termostatu odpowiada za wskaznia czujnika tepmeratury dajacy sygnał do kompa.

Odnośnie wentylatora to sprawdz najlepiej podając zasilanie prosto do wentylatora z akumlatora.

Może masz sprezyny załozone od mk7 i dlatego ci wychodzą napisz tylko gdzie wychodzą górą czy dołem
  
 
A to zasilanie mam podać na tą wtyczkę co jest na tej grubej ruże (o ile się nie mylę to to jest jakiś tam czujnik),czy moze w inne miejsce?

Nie do końca rozumiem o co chodzi z tą górą czy dołem w sprężynach?
Wychodzi mi w miejscu pokazanym na rys. (wiem,że słabe to dzieło)



Cytat:
2007-04-26 17:42:12, zeberko pisze:
Wtyczka od góry w obudowie termostatu odpowiada za wskaznia czujnika tepmeratury dajacy sygnał do kompa.



To czy w tym wypadku po jej odłączeniu wskazówka powinna pokazywac temp?

[ wiadomość edytowana przez: kroczak dnia 2007-04-26 17:58:17 ]
  
 
Wiec tak sprezyna w mk5 i 6 na dole zwęża się a w 7 jest chyba w całosci jedankowa, a zasilanie podaj na silnik