Mokro od strony pasazera MK7

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam....jest to dosc duzy problem bo samochod jest w stanie idealnym nigdy nie bity...tzn pukniety w tyl.Od strony pasazera z przdu jest poprostu kaluza jak stoi a jak sie jedzie i tzryma nogi gleboko to buty mokre.Czy Mk7 ma jakis splyw tam pod maska czy cos??
  
 
jak pokukasz wyszukiwarką to sporo było. U mnie ciekło przelotką kabla od kompa, szybą rozszczelnioną i wężykiem od szybra oraz dziurawą podłogą...
  
 
Sprawdź stan półki pod akumulatorem, a raczej tego, co pod nią jest. Może to też być płyn z cieknącej nagrzewnicy - specyficzny słodki zapach glikolu (jak masz płyn na glikolu)
  
 
nie no to ewidentnie jest z dworu a nie z chlodnicy bo plynu stan caly czas a tam serio kaluga taka ze hej...sprawdze to co wymienbiliscie. Ni nie bylo o tym ze cieknie spod aku bo szukalem
  
 
Cytat:
2007-12-03 23:47:29, rex pisze:
...Ni nie bylo o tym ze cieknie spod aku bo szukalem


a ja szukałem i znalazłem i to sporo. Ktoś nawet zaklejał otwory do mocowania aku, ale wg mnie to one wychodzą (przynajmniej w MK5) na nadkole. Ciec może także pod podszybiem plastikowym. Ale cieknie bardziej od spodu, czy od góry nóg?
  
 
obejrzyj dobrze ta półkę pod aku u mnie tez niby nic nie widać a okazało sie ze lekko zgniła pod aku i polo dmuchawy. ja sprawdzałem chłopską metoda śrubokrętem niby powierzchnia cala a jak popukałem śrubokrętem to już inaczej to wyglądało.
  
 
obawiam sie,ze masz dziurawa podloge po prostu - u mnie byly dziury na laczeniach podlogi z progami i podluznicami oraz w tych otworach na konserwacje podluznic w podlodze zaslepionych plastikowymi zaslepkami. Poza tym mialem jeszcze jedna dziure na laczeniu podlogi z przegroda czolowa.. po zaspawaniu jest suchutko obejrzyl przy okazji te okolice po stronie kierowcy. u mnie tez cieknie troche spod dolnej uszczelki drzwi:/
a co do dziurek w polce pod aku to ja nie wiem skad Wam tam woda leci, ja nie mam zadnej srubki wkreconej w te otwory i nic mi nie cieknie

[ wiadomość edytowana przez: maciek701 dnia 2007-12-04 13:18:38 ]
  
 
Cytat:
2007-12-04 13:09:21, maciek701 pisze:
....a co do dziurek w polce pod aku to ja nie wiem skad Wam tam woda leci, ja nie mam zadnej srubki wkreconej w te otwory i nic mi nie cieknie [ wiadomość edytowana przez: maciek701 dnia 2007-12-04 13:18:38 ]


te otwory wychodzą po prostu na nadkole. Jeśli jednak masz dziurę bliżej szyby, to już wychodzą do wnętrza auta. Często przez te otwory gwintowane od aku cieknie woda po wewnętrznej stronie nadkola (przegrody) i kwestia, czy masz ją szczelną...
  
 
nie no ja widzialem jak sobie normalnie cieknie na nogi z gory...ten essi ma balchy w stanie nieskazitelnym...dobra niemiecka robota hehehe Poczekam do weekendu i zajrze we wskazane miejsca. Dzieki serdeczne!!