Oleje z allegro

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
co myslicie o olejach z allegro myslicie ze jakies badziewie podroba czy ok bo jest taniej ale czy lepiej
  
 
A w sklepie u Pana kazia za rogiem to jaka masz pewnosc ze oryginal?
Ja lalem do forda olej z allegro, do betki raz zalalem, ojciec juz chyba 2x zalal syntetykiem forda cena +- 80 zamiast 140 w sklepie. I co i nic. Jest ok.
  
 
Oleje z allegro to też oryginały taka sama jakość jak ze sklepu a do tego taniej.Pytaj zawsze o date ważności i czy bedzie paragon jeśli od firmy kupujesz.Tak to Polecam !!!Kilka razy kupowałem i bede nadal kupował,ale jak to bywa z allegro zawsze sprawdż czy w okolicy nie ma jakiejś promocji bo z kosztami wysyłki wyjdzie na to samo.Pozdr
  
 
tak samo jak nie wiesz co leją ci z beczki tak nie bardzo wiesz co kupisz na Allegro. Jeśli się ktoś zajmuje tym na szerszą skalę to powinno być ok.
  
 
Warto Castrola GTX Magnatec 5L (niemiecki) kupiłem za 80 zł a u nas w sklepie 4L chyba 160 zł .
  
 
powiedzcie nie wiem co bylo w silniku wlane ma niby przekulane 170 1.9tdi

wlac pelny synetyk astrola czy polsynettyk
  
 
Już ze 4 opakowania Valvoilne z allegro zalałem, taki sam jak ze sklepu tylko tańszy.
W warsztacie jak mi ostatnio wepchnęli łączniki stab. moog 2 razy droższe niż u slawasa, to też mówili, że te z internetu to są z plasteliny
  
 
ja zalałem olejem XRformuła,kupiony z allegro o 70 zł taniej,i motor chodzi jak ta lala
  
 
np Valvoline 5l semi kupiłem z allegro za 95pln+10przesyłka. Paragon+data ważności i plomba -ok.
  
 
jak zawsze z allegro

- sprawdz czy to jest sklep i allegro traktuje jako dodatkowy kanal dystrybucji, czy tez to tylko indywidualny handlowiec-czesto rozcienczacz lub zamieniajacy nalepki

- w przypadku standardowego sklepu nie boje sie, bo zawsze mozna fizycznie sie do niego udac