Zmiany w scoupe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam, jestem szczęśliwym posiadaczem scoupe GT 96r juz prawię rok i myślę ze nalezało by zacząć coś zmieniać ;]

w pierwszej kolejności mam pytania co do zawieszenia
-czy wszystkie mają jakie jakieś dziwne??
-czy jak kupie całe nowe to bede miał zawieszenie jak w "pozadnym" samochodzie czy moze tak czy inaczej bedzie bujal i ciągnoł na boki
-jak juz kupować to jakie zawieszenie, jakie to są koszty?

Druga sprawa to wnętrze:
-siedzenia są niezbyt wygodne i wkurza mnie ciągłe ustawianie fotela po tym jak tylko chce cos do tyłu wrzucić. Jakie mozna by zaadoptować zeby były wygodne i zeby za durzo zmian nie wymagały no i jeszcze najlepiej zeby nie straszyły inną kolorystyką

Deska rozdzielcza:
- czy od jakiegoś auta pasuje bez cięcia i klejenia zewnętrznej powierzchni, przerabiuając tylko mocowanie i ewentualnie uzupełniając jakieś braki czy trzeba całą samemu sobie posklejać jak juz ktoś na forum robi od nissana 200nx czy jakos tak

co jeszcze polecacie na początek??

narazie mam
-felgi 15' 195/50
-dystanse 25mm na strone
-nową turbine (wiecej narazie silnika nie ruszam raczej chyba ze zaproponujecie cos)

i co najwazniejsze ;] NIE ZAMIERZAM GO ZAGROTIUNINGOWAC
jak macie jakieś pomysły co do wyglądu zewnętrznego to tylko delikatne zmiany


pozdrawiam
  
 
jeszcze zapomniałem ;] co daje w scoupe rozpórka na kielichach i intercooler??
  
 
widzę że masz starszy model Scoupe więc rozpórka na kielichy na pewno dobrze mu zrobi - usztywni budę, a więc i zawieszenie; kolejna rzecz to wymiana elementów gumowych i gumowo-metalowych w zawieszeniu;

jeżeli nadal będziesz niezadowolony to zaatakuj amorki i je wymień na nowe gazówki;

jeżeli i to będzie mało to wymień sprężyny

fixy które zaproponowałem, ułożyłem w kolejności kosztowej


  
 
a tak konkretniej co masz na mysli mowiąc elemęty gumowe i metalowo-gumowe??


i jeszcze jesli o rozpórkr chodzi to gdzie kupic, jaką, na co patrzeć, za ile??

[ wiadomość edytowana przez: Turbus dnia 2008-02-22 12:47:03 ]
  
 
elementy gumowe i gumowo-metalowe to: tuleje i poduszki wahaczy + ew. sworzeń wahacza;

dobra rozpórka to taka która idealnie pasuje na kielichy - to raz, a dwa powinna mieć tzw. śrubę rzymską do regulacji
  
 
a ta srubą powinienem go rozszerzac, zwęzac czy dopasowac idealnie jak stoi??