SKORZANA KIERA W SWIATECZNE POPOLUDNIE

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Dostalem od mojej kochanej dziewczyny pokrowiec skorzany z allegro az 30zl ,popatrzcie jak teraz pieknie kiera wyglada :] najwazniejsze dla mnie,ze grubsze kolo teraz jest. Montaz bardzo latwy,polecam :] Na allegro pelno tego i o dziwo to zadna tandeta tylko prawdziwa skora. Pozdrawiam

  
 
A robil ktos sobie przy okazji podgrzewanie pod taka skóre ?
  
 
Podgrzewana kierownica ? Przecież do samochodu o tej porze wsiada sie w ciepłych rękawiczkach ))))
  
 
Tak,tak,widzialam jak własnie Bolls mnie mijał kilka dni temu,miał rękawiczki a szyba otwarta do dołu na maxa w grudniu
  
 
Tak,tak,widzialam jak własnie Bolls mnie mijał kilka dni temu,miał rękawiczki a szyba otwarta do dołu na maxa w grudniu
  
 
I łokieć rysujący po asfalcie )))
  
 
A tak przy okazji, to może ktoś zna jakąś firmę obszywającą kierownice skórą, albo lakierującą skóry, bo moja kierownica wytrzyma jeszcze kilkanaście tysięcy kilometrów i zacznie się na niej przecierać lakier. Niezbyt to będzie wyglądało estetycznie i chciałem uniknąć owego dysonansu w stosunku do otaczającego ją wnętrza.
  
 
Igor, lakierownie (zabarwienie, bo zabarwiasz przetarte miejsca, by upodobnić do reszty) nic nie da, jak jest przetarta, to trzeba wymienić. Pozostaje nakładka za kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych lub obszycie skórą od 150zł w zwyż (zależy od kształtu kierownicy i regionu oferowanych usług).