Podnośnik szyby do Accenta

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam wszystkich !

mam taki problem otoz chce wymienic przedni prawy mechanizm manualny od podnoszenia szyby w accencie w wersji 5D i jest duzy problem z nabciem tej czesci. Mam juz sprawdzone wszystkie pobliskie szroty, sklepy oraz allegro. W jednym tylko sklepie Pan zaoferowal ze sprowadzi czesc za jedyne 170 zl. gdzie na allegro mozna kupic juz cale kompletne dzwi i gdzie tu jest logika. myslalem takze o naprawie starego ale okazalo sie ze nie jest to oplacalne. Jezeli ktorys z was ma te czesc na zbyciu lub wie gdzie mozna dobrze i tanio zamowic prosze o info.

Pozdr. / Patryk
  
 
Było już to na forum - naprawa - moze da sie naprawic - co padło? Jezeli linka to nie ma przeciwskazań.
Co do części to tylko na allegro szukaj accentów na częsci.
  
 
Cytat:
2007-06-14 22:17:08, accent1 pisze:
Było już to na forum - naprawa - moze da sie naprawic - co padło? Jezeli linka to nie ma przeciwskazań. Co do części to tylko na allegro szukaj accentów na częsci.




linki wogule nie posiadam w drzwiach poprzedni wlasciciel zdemontowal ja i przyblokowal szybe na srube. Pozostala tylko prowadnica i kolo zebate. Jezeli chodzi o allegro to szukam juz prawie miesiac wiekszosc posiadaczy accentow na czesci posiada tylko elektyczne podnosniki lub tylne manualne
  
 
Sugeruje wiec wyjąć mechanizm kupić linke w castoramie lub rowerową jak ktoś powiedzial i samemu założyć mechanizm.
Nie wiem jak to wygląda (po tej ingerencji) ale mysle ze da sie cos z tego wycisnąć.
  
 
Cytat:
2007-06-14 22:04:58, paki pisze:
Witam wszystkich ! mam taki problem otoz chce wymienic przedni prawy mechanizm manualny od podnoszenia szyby w accencie w wersji 5D i jest duzy problem z nabciem tej czesci. Mam juz sprawdzone wszystkie pobliskie szroty, sklepy oraz allegro. W jednym tylko sklepie Pan zaoferowal ze sprowadzi czesc za jedyne 170 zl. gdzie na allegro mozna kupic juz cale kompletne dzwi i gdzie tu jest logika. myslalem takze o naprawie starego ale okazalo sie ze nie jest to oplacalne. Jezeli ktorys z was ma te czesc na zbyciu lub wie gdzie mozna dobrze i tanio zamowic prosze o info. Pozdr. / Patryk


Cześć. Mam na zbyciu mechanizm prawy przedni ale z Lantry. Jeżeli Ci sie nada to za 50 zł jest Twój. /tyle za to dałem na jesieni/
  
 
Cytat:
2007-06-15 13:58:33, zuzia2004 pisze:
Cześć. Mam na zbyciu mechanizm prawy przedni ale z Lantry. Jeżeli Ci sie nada to za 50 zł jest Twój. /tyle za to dałem na jesieni/



Bardzo fajnie ale z tego co wiem nie bedzie pasowal gdyz w lantrze byly inne dlugosci drzwi i szyb.
  
 
No i zaryzykowalem kupilm podnosnik od lantry. Dlugosc linki i prowadnicy okazala sie ta sama ale mocowania byly po innej stronie lekko przesuniete nie obeszlo sie bez przerobek ale udalo sie. Szyba dziala nieco ciezko, Latwo sie opuszcza gorzej z podnoszeniem ale daje rade ogolem
  
 
Wie ktoś czy mechanizm podnoszenia szyby przednniej z Accenta 3-drzwiowego bedzie pasował do 5-drzwiowego