Co otym sądzicie... S-Coupe...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Link

Zda egzamin?? I czy może być fajne??
  
 
xenon to to nie jest i nie licz na cuda
swiecic bedzie na bialo i tylko tyle w zasadzie moze ze 3 metry dalej
takich zarowek jest pelno i na naszym allegro i nawet w marketach
tu zrobili niby zestaw dedykowany pod scoupe bo dobrali pasujace zarowki ale wystawiaja tak pod prawie kazdy model 90% wiecej swiatla tez moge napisac bo nie napisze od czego

Popatrz na te linki to praktycznie to samo

http://www.allegro.pl/item316559217_zarowki_h4_60_55w_xenon_effect_w5w_blue_gratis.html

http://www.allegro.pl/item318912666_zarowki_xtec_xenon_h4_super_white_homologacja.html

Posumowujac
Jesli nie chcesz zarnikow to bierz sam jezdzilem na philipsach tych bialych i sobie chwalilem
  
 
ja mam cos takiego ;] postojówki zrobiły sie zółtofioletowe i strasznie wyglądają a co do swiecenia to prawie roznicy nie ma tyle ze kolor przyjemniejszy ale ja nie mam az tak niebieskich, bo te co sa na tej aukcji swieca na niebiesko nie na biało i wkurzaja innych kierowców
  
 
Ja mam Philips 60/55w Blue Vision i to są naprawdę dobre żarówki. Fakt - komplet razem z postojówkami około 100 zł.
Ale są o wiele lepsze niż nawet 140/100w Tungsrama
  
 
Cytat:
2008-03-03 21:12:10, Cibor pisze:
Link Zda egzamin?? I czy może być fajne??



Nie moze byc fajne. Beda swiecily gorzej niz fabryczne zarowki. Wszystkie niebieskie zarowki to porazka, na potege smigajace w tikaczach itd.
Chcesz dobre zarowki to Osram albo Philips +50% lub cos podobnego, ale zadne niebieskie.
Wada zarowek +50% jest krotka zywotnosc srednio okolo roku, ale co to jest kilkanascie zloty na wiekszego bezpieczenstwa.
Ceny zarowek teraz bardzo spadly 14-17zl za sztuke H4.

No ale jak ktos chec miec niebieskie swiatlo to wystarczy pomalowac swoje zarowki markerem.
  
 
kiedys w nocy na probe kupilem zarowki niebieskie w tesco 24h i nastepnego dnia im oddalem, nie da sie na niebieskich takich w nocy jezdzic bo nic nie widac na ulicy nawet pasy to tylko przed samochodem, co innego philipsy blue vision bo one nie sa az tak niebieskie
  
 
Cytat:
2008-03-04 23:27:20, maciejb pisze:
co innego philipsy blue vision bo one nie sa az tak niebieskie


One praktycznie nie są niebieskie. Dają porządne naprawdę białe światło lekko przypominające ksenony. Naprawdę zajeb.... żarówki. A przetestowałem kilkanaście rodzajów.
  
 
No i już wiem... Dzięki....