Rozporka Scoupe

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam,
czy ktorys z kolegow posiada? Chcialbym miec rozpore,ale za drogie sa :/ jezeli macie rozpore to moglibyscie podac rozmiary i zdjecie? A jezeli sami robiliscie to jakies wskazowki ? Podrzucilbym znajomemu spawaczowi. Pozdrawiam
  
 
a w ogole znalazles nawet jakas droga do scoupe bo szukam od jakiegos czasu i nic nie ma jak tak podeslij jakis link do dedykowanej pod ten model
jedyne co znalazlem to regulowana race sport do jakiegos fiata miala takie talerze i regulacja szerokosc tez ok ale byla za wysoka tylko ze moj spawacz stwierdzil ze latwo mozna przerobic kosztowala kolo 150 zl to nie wiem czy duzo czy malo szczegolnie ze trzeba jeszcze cos zmieniac wolalbym jednak juz pasujaca
w czwartek dowiem sie konkretnie jaki model i numer tej rozporki
  
 
Jest coś takiego nullsparco
  
 
jak pasuje tak jak te dywaniki sparco do scoupe to dziekuje
i faktycznie cena troche powala poszukam jej w katalogach sparko i postaram sie sciagnac ja troche taniej o ile okaze sie ze pasuje - dam znac jak cos zalatwie
  
 
Witam Panowie,poczytalem amerykanskie fora i do scoupe pasuje rozporka od nissana tercel :] w USA kosztuja taka rozporka 20$ i 40$ wysylka,mysle,ze jakbysmy kupili pare to wysylka ladnie sie rozlozy i ze 40$ max wtedy wyjdzie,a przy dzisiejszym dolarze to kolo 100zl,co Wy na to ?
  
 
Cytat:
2007-12-27 18:17:20, maspex pisze:
Witam Panowie,poczytalem amerykanskie fora i do scoupe pasuje rozporka od nissana tercel :] w USA kosztuja taka rozporka 20$ i 40$ wysylka,mysle,ze jakbysmy kupili pare to wysylka ladnie sie rozlozy i ze 40$ max wtedy wyjdzie,a przy dzisiejszym dolarze to kolo 100zl,co Wy na to ?


Za taką kasę myślę że bym się skusił
  
 
Jesli na 100% wszystko pasuje,to za taką cene ja bym był za
  
 
LINK DO EBAYA


pomylka,to toyota nie nissan :] to jak wymyslimy ? bo po 100zl za rozporke to nic,pewnie u spawacza wyjdzie robocizna z 50zl a do tego materialy,wpisujcie sie kto by chcial,ja potem wystawie aukcje na allegro,wygracie mi ja i bedzie wszystko legalnie

cytat z www.hyundaiperformance.com

"Hi,you can buy a strut bar from a toyota tercel 95-99,that strut bar fit in the scoupe with no proble,becase i had one of it in my scoupe.Good Luck...8D"
  
 
Chce
  
 
Jeśli pasuje na 100 % to jestem na tak. Tylko chciałbym znać dokładne koszty, żeby później nie było że 500 zł to też około stówki
  
 
no masz na ebayu-20$ za sztuke plus wysylka(28$ za sztuke.wyslalem kolesiowi maila ile za 3 sztuki wyjdzie wysylka) , nie wydaje mi sie,zeby na kawalki rurej bylo jakies clo,akcyza,podatki,vaty sraty mam karte do placenie w $ w necie,wiec wplata kaski to nie bedzie problem

[ wiadomość edytowana przez: maspex dnia 2007-12-27 22:41:03 ]
  
 
ja tez sie dopisuje jesli pasuje
  
 
FORUM

witam ponownie,napisalem posta na zagranicznym forum,oni nic nie wiedza o pasowalnosci tego trecela :/ niechce w ciemno zamawiac,jak czegos nie widzialem...poczekam jeszcze,moze rzeczywiscie to pasuje i ktos konkretnie da znac,pozdrawiam
  
 
czy ktos cos ruszał w tym temacie??;] bo ja tez byłbym za ;]