(K) Mieszek Ręcznego , gałka skrzyni , nakładki na pedały

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie najlepiej nowe... jeśli używane to nie wytarte w wypadku mieszka i nie świecące sie jak psu jaja w wypadku gałki

  
 
Czyżbyś chciał opchnąć samochód mówiąc, że nie zajeźdżony Pan spojży na gałkę. Nie wytarta. Skrzynia i samochód ogólnie mało używane Że tak powiem.
Zerknij na Allegro albo po szrotach. Mam kilka telefonów jak byś chciał to odrzucę.
  
 
nie nie sprzedaje .. odswiezam wnetrze i wsio
  
 
A no to ok Hym. Czemu sprzedajesz podsufitkę. Nie zakładasz do siebie ??? Wsumie może ja bym zmienił, bo jakaś taka szara. Zastanowie się jeszcze
  
 
Cytat:
2008-03-26 16:45:37, Ikarus260 pisze:
A no to ok Hym. Czemu sprzedajesz podsufitkę. Nie zakładasz do siebie ??? Wsumie może ja bym zmienił, bo jakaś taka szara. Zastanowie się jeszcze




bo w sudanie głodują dzieci i mam zamiar nazbierać kasy ze sprzedaży różnych dupereli i kupić za to sudańskim małolatom 3 kilometry sznurka do wiązania paczek ... bo u nich nie ma i będą szczęśliwe mogąc sie bawić sznurkiem a potem go zjeść , wyciągnąć i zjeść jeszcze raz, czysta oszczędność...
mam nadzieje ze odpowiedz na twoje pytanie jest wyczerpującą i licze na kolejne równie inteligentne pytania
  
 
Mam gałkę i sporo innych części.
Fotki TUTAJ
Ceny na zdjęciach oczywiscie nieaktualne i będą obnizone.
!!!!Jutro tj. w czwartek jadę do Katowic, wiec jak coś potrzebujesz to pisz albo dzwoń, to wrzucę na pakę i przywiozę. Będę tam przed południem. Jakby co to tel. 506 305 806. albo na prv.
Pzdr
  
 
Cytat:
2008-03-26 17:37:12, Kirys pisze:
Mam gałkę i sporo innych części. Fotki TUTAJ Ceny na zdjęciach oczywiscie nieaktualne i będą obnizone. !!!!Jutro tj. w czwartek jadę do Katowic, wiec jak coś potrzebujesz to pisz albo dzwoń, to wrzucę na pakę i przywiozę. Będę tam przed południem. Jakby co to tel. 506 305 806. albo na prv. Pzdr



daj fote bo w albumiena fotce jej nie ma
  
 
poszło na prv. Aaaaha, mam też drzwi lewe tył i 2 felgi stalowe jakby kto potrzebował.
  
 
Cytat:
2008-03-26 17:45:59, Kirys pisze:
poszło na prv. Aaaaha, mam też drzwi lewe tył i 2 felgi stalowe jakby kto potrzebował.



nie rób offtopu temat dot. gałki mieszka i nakładek .. i z pewnoscia nie jest twoja oferta handlową .. pozatym to co mi doszło naa priva "gałka" wyglada jak świecace psie jaja .. szukam mało uzywanej lub nowej.

fin
  
 
Mam 2 uwagi :
1. to co pijesz ...zdecydowanie nie nadaje sie już do spożycia! ..( ...sądząc po Twoich wypowiedziach tutaj....to borygo...rocznik..hmmm... 1975 r..pędzone na słonecznych równinach Boryszewa ..południowo-zachodnia strona )

2. nie wydurniaj się !....za niewielkie pieniądze kupisz NOWE, eleganckie mieszki ze skóry !...swego czasu kupowaliśmy na alledrogo od gościa z Opola...pasowały idealnie
  
 
Cytat:
2008-03-26 17:37:04, greenberg pisze:
bo w sudanie głodują dzieci i mam zamiar nazbierać kasy ze sprzedaży różnych dupereli i kupić za to sudańskim małolatom 3 kilometry sznurka do wiązania paczek ... bo u nich nie ma i będą szczęśliwe mogąc sie bawić sznurkiem a potem go zjeść , wyciągnąć i zjeść jeszcze raz, czysta oszczędność... mam nadzieje ze odpowiedz na twoje pytanie jest wyczerpującą i licze na kolejne równie inteligentne pytania

  
 
Cytat:
2008-03-26 17:53:09, greenberg pisze:
nie rób offtopu temat dot. gałki mieszka i nakładek .. i z pewnoscia nie jest twoja oferta handlową .. pozatym to co mi doszło naa priva "gałka" wyglada jak świecace psie jaja .. szukam mało uzywanej lub nowej.

przyślij mi materiał a moja teściowa ci uszyje w każdym kolorze bo już chyba poszyła do wszystkich aut w rodzinie już widzę w tym interesik