Niby tylko kawał blachy...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
....ale kurna człowiekowi serce mocniej zapika, jak obejrzy taką galerię...
  
 
bardzo ciekawa galeria... zreszta te samochody maja w sobie dusze cos uroczego ...
  
 
Nie widzę w tym nic specjalnego...Już lepszy mój Esperozłom
  
 
Viper-codziennie przez pol roku koło takiego czarnego przechodziłem jak byłem na studiach.....
Od tego czasu na drodze ani razu nie widziałem
  
 
Cytat:
2008-03-28 23:11:31, REKIN3 pisze:
bardzo ciekawa galeria... zreszta te samochody maja w sobie dusze cos uroczego ...



No właśnie - tylko ja nie potrafię znaleźć dystansu ("nie mogę być jednocześnie twórcą i tworzywem" ) i traktować takie autko, jak traktuję na przykład szmelcwagena.
No i co wtedy? Niepraktyczne, kosztujące fortunę auto, którym się wyjedzie w weekend na "rundke"?
  
 
Cytat:
2008-03-28 23:11:53, Nerwica pisze:
Nie widzę w tym nic specjalnego...Już lepszy mój Esperozłom


tak tak wogole twoje espero jest zajebiste szczegolnie pasuja do niego te kolpaki a juz ta tania imitacja karbonu .... odlot oby tak dalej to na swieta bedziesz mial niezla choinke ;];];]
  
 
Cytat:
2008-03-28 23:15:51, pawel12356 pisze:
Viper-codziennie przez pol roku koło takiego czarnego przechodziłem jak byłem na studiach..... Od tego czasu na drodze ani razu nie widziałem


Akurat nie o vipera i "przechodzenie" mi chodziło, ale skoro to napisałeś, to chyba nie załapałeś moich intencji...
  
 
Cytat:
2008-03-28 23:23:36, pyrekcb pisze:
Akurat nie o vipera i "przechodzenie" mi chodziło, ale skoro to napisałeś, to chyba nie załapałeś moich intencji...


A fajne czasy mi sie przypomniały i tyle.....
  
 
To ja też wtrące swoje 5 gr





Wiecie czym się rozbija Szejk Zayed bin Sultan Al Nahyana, były prezydent Zjednoczonych Emiratów Arabskich - władca Abu-Dhabi ?

darmowy hosting obrazków To się dopiero nazywa składowisko blachy ...A to z tyłu tam to jego "M" ...nie pamiętam ilu hektarowe


A ma jeszcze takie coś:
darmowy hosting obrazków

darmowy hosting obrazków

Bryka w istocie sprawy jest srebrna - fakt to niezaprzeczalny


Ale jak na Szejka przystało...... nie jest to zasługa lakieru

Bryka wykonana jest ze ...srebrnej blachy najwyższej próby ....a co się będzie pieprzył ze srebrnymi lakierami i ich odcieniami

Jak szaleć to właśnie tak

Ps - A ta bryka to co jest ? Szkoda Superp ?

[ wiadomość edytowana przez: nawigator5 dnia 2008-03-29 00:36:43 ]
  
 
Fajne A8

Jesteś pewny co do tej stali ?
  
 
Cytat:
2008-03-28 23:19:46, REKIN3 pisze:
tak tak wogole twoje espero jest zajebiste szczegolnie pasuja do niego te kolpaki a juz ta tania imitacja karbonu .... odlot oby tak dalej to na swieta bedziesz mial niezla choinke ;];];]


Nie mądrzyj się bo nie urośniesz to jest raz, a dwa nie ufaj przestarzałym pictures'om
  
 
a 8 jest z aluminium a nie ze stali o ile wiem
wiec moze tylko je wypolerowali
  
 
a czy czasem to audi nie jest za małe na A8? Na moje oko to jest S4
  
 
Robert, to jest A8

A4 jest zuuuupełnie inne i pół raza mniejsze


Jest z aluminium... Dlatego zapytałem z przekory
  
 
jakoś proporcje tej fury mi nie pasują do limuzyny wyższej klasy. Jakieś takie garbate i krótkie to auto. Ale może po prostu fotka trochę oszukuje.
  
 
ósemka na bank -----> KLIK
  
 
na 100% nie jest zrobione ze srebra
  
 
Cytat:
2008-03-29 18:46:20, Robert_S pisze:
jakoś proporcje tej fury mi nie pasują do limuzyny wyższej klasy. Jakieś takie garbate i krótkie to auto. Ale może po prostu fotka trochę oszukuje.



Zwężona fota


  
 
Zgadza się ...coś mi się proporcje fotki rozjechały

Pod linkiem który zamieściła Madziarka jest opis tej A 8' ki i są fotki o właściwych proporcjach.

Mam też większą prezentację (format PPt) posiadłości tego szejka - krążyła kiedyś po necie - to sobie ją zgrałem....
...jest na co popatrzeć.
Niestety jakoś nie potrafię jej zamieścić na Naszym forum
Jak ktoś byłby nią zainteresowany to mogę podesłać na e-maila (1,2 MB)

A tak poza konkursem ...to coś mi się wydaje, że ....wujek Bill nie jest najbogatszym człowiekiem na świecie ....ale tylko tak mi się wydaje...

  
 
no tak, to na bank A8