Euro 2012 Polska-Ukraina

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i stało się organizujemy razem z Ukrainą Euro 2012. Ciekawe tylko kto w te niecałe 4 lata wybuduje te wszystkie obiekty, chyba chińczycy.
  
 
Zobacz tutaj. Oczywiście pod warunkiem, że gonienie skóry przez 22 gości przez 90 min. po to, "aby se pobiegać jak Forrest Gump" będzie jeszcze kogokolwiek interesowało.
  
 
No z tymi 4 latkami to przesadziłem bo bedzie jakies 5 ale i tak budowlańcy są na Wyspach Chyba że węsząc interes wrócą i załamią rozwój gospodarki Wielkiej Brytanii i Irlandii Plany budowy to my zawsze mieliśmy tylko jakoś od dziesięcioleci nic z tego nie wychodzi

Ja sie oczywiście cieszę bo bedzie sie działo - gadżeciki, koszuleczki, czapeczki, szaliczki i inne duperelaski będą potrzebne i będą szły jak woda a to dla mnie najważniejsze, już zacznę zbierać fudusze na realizację zamówień
  
 
ta i strach pomyslec jakie oni drogi zrobia a jak warszawa w czasie mistrzost bedzie wygladac ehh jeszcze bokiem nam wyjdzie
  
 
Jaka Warszawa... przecież Wy raptem 1 stadion macie... macie mieć
  
 
Cytat:
2007-04-18 12:26:14, piotr_ek pisze:
Jaka Warszawa... przecież Wy raptem 1 stadion macie... macie mieć



jak bys wiedzial to do 2012 to juz i stadion Legii bedzie wybudowany wiec wiesz ;p
  
 
Cytat:
2007-04-18 12:26:14, piotr_ek pisze:
Jaka Warszawa... przecież Wy raptem 1 stadion macie... macie mieć


I to okupowany od kilku ładnych lat przez skośnych
  
 
Cytat:
2007-04-18 12:40:00, YeLonkoskY pisze:
I to okupowany od kilku ładnych lat przez skośnych



podobno maja umowe do konca czerwca wiec moze sie cos zmieni
  
 
Cytat:
2007-04-18 12:06:46, YeLonkoskY pisze:
(...) Ja sie oczywiście cieszę bo bedzie sie działo - gadżeciki, koszuleczki, czapeczki, szaliczki i inne duperelaski będą potrzebne i będą szły jak woda a to dla mnie najważniejsze, już zacznę zbierać fudusze na realizację zamówień


O ja pitolę. Ale jaja.
A ty Yelonek nie inwestuj za bardzo. Poczytaj o firmie która miała zarobic krocie na maskotce tego co to ostatnio w Nieczech było (mistrzostwa jakieś czy co). Z fasonem zbankrutowali.
  
 
A ja właśnie "przyciąłem" 735 plnów na czysto na akcjach budimexu i mostostalu warszawa dzięki tej informacji. Jednak głupich to nie sieją - teraz na giełdzie to wszyscy owczym pędem jak idioci grają.
  
 
Cytat:
2007-04-18 12:32:05, Jabuszko pisze:
jak bys wiedzial to do 2012 to juz i stadion Legii bedzie wybudowany wiec wiesz ;p



A jak tam boisko polonii? Dalej jak boisko u mnie na wsi wygląda?
  
 
Cytat:
A jak tam boisko polonii? Dalej jak boisko u mnie na wsi wygląda?


To my w warszawie mamy jakieś boiska? Zawsze myślałem że mamy tylko jakieś areny dla człekokształtnych barbarzyńców co to się lubują w napieprzaniu czym (i kogo) popadnie.
  
 
Cytat:
2007-04-18 12:47:57, Navi pisze:
O ja pitolę. Ale jaja. A ty Yelonek nie inwestuj za bardzo. Poczytaj o firmie która miała zarobic krocie na maskotce tego co to ostatnio w Nieczech było (mistrzostwa jakieś czy co). Z fasonem zbankrutowali.


Maskotki to g... najlepiej pójdzie inny towar
  
 
Myślę, że na organizacji więcej zyskamy niż stracimy.
Przynajmniej będzie motywacja by przyśpieszyć budowę autostrad i expresówek.
No i wkońcu powstaną stadiony o światowym standardzie.
  
 
Cytat:
2007-04-18 13:07:20, slayter pisze:
A ja właśnie "przyciąłem" 735 plnów na czysto na akcjach budimexu i mostostalu warszawa dzięki tej informacji. Jednak głupich to nie sieją - teraz na giełdzie to wszyscy owczym pędem jak idioci grają.



i będziesz odkupywał drożej
ja dalej trzymam stalexport
  
 
Cytat:
2007-04-18 14:10:46, marcin2 pisze:
i będziesz odkupywał drożej ja dalej trzymam stalexport



Do tego pozbyłem się jeszcze budopolu - po maksymalnym, jak na razie, dzisiejszym kursie. Pewno wrócę do budimexu. Może jeszcze w tym tygodniu. Poczekam aż wszyscy ochłonąi sytuacja wróci do normy. Dzisiaj jest dobry dzień na zakupy niezwiązane z developerką i wszystkim z tym związanym. Sporo ciekawych spółek poszło w dół bo ludzie za wszelką cenę chcą się załapać na jazdę w górę. Oczywiście pomijam spółki, których kurs jest mocno kontrolowany.

[ wiadomość edytowana przez: slayter dnia 2007-04-18 15:16:01 ]
  
 
A i jeszcze jedno. Do budopolu też pewno wrócę bo jest wg mnie w nim jeszcze spooro potencjału. Porównaj go z Gantem, który szaleje a są to spółki zależne.
  
 
Spoko, budować będzie komu . Nie jest tak źle jak to się wydaje. Źle jest natomiast z materiałami budowlanymi, które to są reglamentowane (nawet kruszywo), ceny materiałów budowlanych co miesiąc mają drożeć o 10% do końca roku. Wszystko ze spokojem będzie gotowe na czas tylko pewnie jak to u nas w minimalistycznym wymiarze czyli zrobią to co potrzebne do mistrzostw. Kilka stadionów, parę kilometrów drogi, kilka hoteli, remonty lotnisk etc. Te projekty pewnie łykną większe firmy budowlane w tym i Budimex. Mój prezes natomiast już zaciera ręce na ewentualną "tarczę antyrakietową" i stadion Zawiszy w Bydgoszczy. Budopol rulez... ale ten Bydgoski
  
 
Obawiam, się tego, że w ramach akcji "cały naród buduje swoje euro" w miastach gdzie rozgrywek nie będzie, nie powstana obiekty które, w przeciwieństwie do stadionów, sa potrzebne.
  
 
No i jeszcze dostaniemy gratis podwyżkę... cen niestety!