Rozrząd i być moźe remoncik silnika w Wawie

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Chcę wreszcie dojść do ładu z silnikiem, a nie mam jakoś w 3-mieście nikogo zaufanego. Bierze około litr oleju na 1000, gdziesik spierdziela chłodziwo, stukają zawory, no i generalnie, subiektywnie jakiś słabowaty jest. Takźe myślę, źe się bez zwalania głowicy nie obejdzie niestety...
Od 26 kwietnia, do weekendu majowego będę w stolycy, a jako źe zbliźa mi się czas zrobienia rozrządu pomyślałem coby to jakoś wszystko połączyć u kogoś zaufanego kto po prostu zrobi to dobrze (za duźo się naczytałem o róźnych wpadkach). Czy klubowicze Warszawiacy coś poradzą?
  
 
Hej


Napisz kiedy mam wpaść, pomacamy złoma

Mechanika mam dobrego jak coś, i tani
  
 
Jak będziesz w Wawie to możesz zawitać do pstrusia Zrobie pomiar ciśnienia na garach i będzie wiadomo skąd chłepcze olej. A głowice i tak przy remoncie zwalić należy
  
 
Wal prosto do Pstrusia. Tylko że on pracuje zawsze na III zmianę...
  
 
Za dnia Pstrusie unikają słoneczka i chowają łebki w piasku
  
 
łebki w piasek to srusie A pstrusie za dnia to odsypiają nocke znaczy dzień
  
 
witaj, mam zaufanego mechanika w wawie na grochowie, solidny tani i uczciwy, jak byś chciał zrobić u niego to mogę cię do niego zaprowadzić - zniżka murowana, jak byś był zainteresowany to pisz do mnie na priv.
  
 
A Sławek z ul.Maszynowej?
  
 
Sławek może cen typowo Warszawskich nie ma, ale tani na pewno nie jest


Ja za głowicę płaciłem 150 (robocizna i kilka moich udziwnień, wymiana wałka itd.)