Utrata mocy toyota corolla d4d 2002

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam mam pytanie do fachowców. Jaka może być przyczyna spadku mocy w corolli(silnik powyzej 2 tys nie ciągnie) mechanik zrobił juz dwie rzeczy czyscił przewody miedziane oraz wymienił zawory na pompie na używane. Sytuacja po wymianie zaworó wczoraj sie powtórzyła na trasie z Poznania do Krakowa, jadąc autostrada max to było 120km/h i momentami jakby silnik chcial wyrwac sie do jazdy
  
 
Niech jeszcze wyczysci koncowke rury wydechowej...
Nie zaszkodzi ,a wrecz przeciwnie
nie pomoze.

-----------------
Toyota Lexus diagnostyka i naprawa
Rowniez hybrydowe i wersje USA
Tester toyoty Intelligent Tester 2 Techstream
Kodowanie kluczy takze w przypadku zgubienia Mastera.
Naprawa elektroniki.
Regeneracja sterownikow Air bag.
Wpisywanie nr.Vin w komputer
  
 
WIEM ZE UŻYTKOWNIK BIGELEKTRON POTRAFI ROZWIAZAC TEN PROBLEM. PO NAPRAWIE PRZEZ MECHANIKA PROBLEM POWROCIL WIEC NIE WIEM CO MOZE BYC TEGO PRZYCZYNA. JESLI JESTES W STANIE MI POMOC TO BARDZO PROSZE.mÓGLBYM SIE SKONTAKTOWAC W CELU POMOCY.
  
 
Mam bardzo podobny problem w siostry Rolce 2002 d4d. Jest to bardzo dziwne bo błąd pojawia się po dłuższej jeździ i informuje o problemie z zasilaniem paliwa. Wygląda to tak jakby przycinał ciśnienie paliwa. Myślałem że powiązane jest to z https://www.motonews.pl/forum/?op=fvt&t=207420&c=18&f=23 ale niestety nie w problemie wymienionym wyżej system automatycznie przechodzi w stan awaryjny a w tym przypadku co jest u mnie nie wchodzi w stan awaryjny a jedynie informuje po dłuższej jeździe o problemie z paliwem. Jedyne co się dzieje to zmniejszenie ciśnienia paliwa i automatycznie utrata mocy. Co ciekawsze czasem samochód idzie jak głupi. Jeżeli ktoś miał taki problem wie jak pomóc to proszę was o podpowiedź.

Ps. Cały czas szukam rozwiązania.


[ wiadomość edytowana przez: janooop dnia 2008-04-14 11:27:46 ]