Drzwi z Cabrio do 3D???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam pytanie, tylko proszę się nie śmiać, tak się zastanawiałem czy można by było jakoś wmontować w moim przypadku akurat drzwi od mk7 Cabrio do mk7 3d chodzi mi o bajer z "bezramkowymi" szybkami[IMG]/smilies/54.gif[/MIG]
  
 
jak pomodzisz z uszczelkami to powinno dac rade wymiarami sa takie same bo listwy drzwiowe i tapicerki pasuja od 3d bez problemu.
ja bym sie skuszal ku przerabianiu wiekszosc uszczelek od cabrio, zwlaszcza tych gornych, ze wzgledu na ich ksztalt (taki zeby woda nie zaciekala od gory) natomiast tylna uszczelka moze byc byle jaka aby do szyby dolegala...

aha, wypadalo by tylko spradzic czy pochylenie przedniej szyby jest takie samo jak w hb, gdyz moga Ci nie pasowac szyby, pozatym przy slupkach za szyba trzeba bedzie pokombinowac, bo w cabrio te slupki sa bardziej wysuneite w przod auta, z racji braku ramki...


[ wiadomość edytowana przez: zenq dnia 2008-05-24 10:29:13 ]
  
 
mi się wydaje żebędzie ciężko, rama przedniej szyby w cabrio jest całkiem inna niż w zwyklej budzie, tzn zawiera ramę, której brak w drzwiach.

[ wiadomość edytowana przez: dyras dnia 2008-05-24 11:16:12 ]
  
 
w cabrio drzwi są dłuższe niż w htb 3d. tylko tapicerka jest ta sama.
  
 
Cytat:
2008-05-24 11:17:37, yezXR3i pisze:
w cabrio drzwi są dłuższe niż w htb 3d. tylko tapicerka jest ta sama.



mozesz mi zmierzyc roznice w miejscu przetloczenia, tzn tam gdzie idzie listwa drzwiowa? od poczatku do konca drzwi. bo u mnie juz tylko jedna wersja nadwozia zostala;p

mleczyk - musisz tez liczyc sie z tym ze bedzie glosniej, moze przewiewac przy uszczelkach, pozatym na duzych dolach szyba sie trzesie i odchodzi lekko od uszczelek stukajac o nie (podniesiona szyba jest troche bardziej 'luzna' z powodu braku ramek)
  
 
OK. Wielkie dzięki za podpowiedzi. Może coś pokombinuje z tym, ale na razie mam problem z krokowym czy cholera wie czym, więc muszę pogrzebać, bo jak na razie to max obroty mam ok 3200 i dalej nic, nie jedzie wogóle.