Tapicer samochodowy

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Wlasnie wrocilem od tapicer, ktory wymienil mi kawalem siedzenia i obiecalem mu, ze go polece. I jest za co, bo zrobil to porzadnie. A co najwazniejsze to jako jedyny mial material, ktory byl w naszym szarym odcieniu - cala wawe zjezdzilem - a i tanszy byl i w cenie pokleil mi cala gabke w siedzeniu - o dziwo byla sporo popekana, ponaklejal mi material na ostre krawedzie stelarza, pokleil gabke i zrobil to szybko. Wiec go polecam: Legionowo, Sienkiewicza 24, tel.784-46-30
  
 
No to pochwal się jeszcze ile Cie to kosztowało.

Jeden mój koleś też szyje tapicerkę, głównie ze skóry. Ostatnio np. obszywał jakieś porsche piekną czerwoną i czarną skórą. Za 2 fotele i tylną kanapę wziął ~ 1500 pln. Skórę oczywiście dostarczał klient Co sądzicie o tej cenie ??? Wydaje mi się że jest mocno promocyjna
  
 
no ja tez bede mial w planach zmiane tapicerki bo ta ktora mam ma juz nascie lat i jest zwyczajnie "plastikowa" a chialbym miec cos porzadnego
  
 
no tylko podaj ile to kosztowało
  
 
skóry nie polecam... się klei ...)) ale cena tapicera tez by mnie interesowała dla porównania z wrocławiem...
pozdrawia loozik
  
 
Ten gostek od porsche pewnie nie wie bo go to nie interesowało
----------------
fazzi
  
 
a nie lepiej kupic całą tapicerke od innego scorta ze szrotu,albo z ogloszenia--- z fotelami i kanapa(welur) za 1000zl-co wy na to .moj kolega taka tapicerke kupił w krakowie...............nara
  
 
A ja poszukuje galki na drazek zmiany biegow. Czarny obszyty skora w gabarytach orginalnego. A na rynku same male!!!!!
 
  
kolego Klur - poprosze namiary do tego tapicera za 1500 pln .... czaje się na czarną skóre do mojego cuda

Z góry bardzo dziekuje
  
 
na www.allegro.pl jest gałka oryginalna,ale z drewienka z logo forda........................
  
 
Cytat:
2002-11-20 20:37:09, Polar pisze:
kolego Klur - poprosze namiary do tego tapicera za 1500 pln .... czaje się na czarną skóre do mojego cuda

Z góry bardzo dziekuje


Polar jak będziesz sprzedawł swojego scorta to daj namiar-bire tylko ze skora))))))
  
 
Cytat:
2002-11-20 21:47:12, ginel pisze:
na www.allegro.pl jest gałka oryginalna,ale z drewienka z logo forda........................


Kiedy ja chce tak jak pisalem czarna obszyta skora!!!!!
 
  
??
Cytat:
no tylko podaj ile to kosztowało


Za zalatanie tej dziurki i poklejenie gabki zaplacilem 80PLN - to chyba nie tak duzo
  
 
Cytat:
2002-11-20 15:06:38, Kiur pisze:
No to pochwal się jeszcze ile Cie to kosztowało.

Jeden mój koleś też szyje tapicerkę, głównie ze skóry. Ostatnio np. obszywał jakieś porsche piekną czerwoną i czarną skórą. Za 2 fotele i tylną kanapę wziął ~ 1500 pln. Skórę oczywiście dostarczał klient Co sądzicie o tej cenie ??? Wydaje mi się że jest mocno promocyjna




Strasznie dużo !!

Właśnie niedługo będę obijał skórą fotele mojego Garbusa (też 2 przednie + tylnia kanapa oraz też dwa kolory: siedzenia niebieskie, opieradła żółte, zagłówki niebieskie). Wiem, że to nie Porsche, ale ceny są przecież za obicie fotel, a nie marki samochodu.

Pytałem w różnych zakładach tapicerskich i koszt samego obica (oczywiście ja dostarczam materiał) waha się w granicach 100 - 300 zł
  
 
Zeby nie tworzyc nowych tematow.

Czy zna ktos dobre i niedrogiego tapicera w Warszawie?
Mam do zalatania jedna dziure w Recaro

a ceny jakie podaja niektorzy jeza wlos na glowie 250zl!!

pod numer podany przez kolege Kielka dzwonilem i gosc najbardziej przystepny ze wszystki ale moze jeszcze ktos zna innego?