Wezyk od szyberdachu

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
witam,orientuje sie ktos ktoredy w mk73d jest poprowadzony wezyk odprowadzajacy wode od szybra??
  
 
Przez dach do bagażnika..
  
 
i wychodzi w bagazniku przy uszczelce?
  
 
Cytat:
2008-09-25 13:54:18, przemek2860 pisze:
i wychodzi w bagazniku przy uszczelce?


wchodzi do wywietrznika pod zderzakiem (odsłoń filc na nadkolu w bagażniku)
  
 
z ktorej strony?to jest jakas rurka tak?
  
 
http://motonews.pl/forum/?op=fvt&t=171044&c=45&hq=&f=20
zdjęcie 2-gi od końca. Wężyk to rurka z szarymi "wypustkami".

[ wiadomość edytowana przez: surec dnia 2008-09-25 14:05:54 ]
  
 
wielkie dzieki kolego za pomoc..zmykam do garazu to obejzec..troche odetchnolem bo juz myslalem ze idzie to do kabiny bo pokazalo mi sie troche wody pod nogami
  
 
Cytat:
2008-09-25 14:08:25, przemek2860 pisze:
wielkie dzieki kolego za pomoc..zmykam do garazu to obejzec..troche odetchnolem bo juz myslalem ze idzie to do kabiny bo pokazalo mi sie troche wody pod nogami


z szybra są 4 węże-w każdym rogu...
  
 
2 ida do bagaznika a pozostale gdzie??
  
 
A pozostałe dwa idą w przednich słupkach aż do progu z obu stron.
  
 
Cytat:
2008-09-25 14:08:25, przemek2860 pisze:
wielkie dzieki kolego za pomoc..zmykam do garazu to obejzec..troche odetchnolem bo juz myslalem ze idzie to do kabiny bo pokazalo mi sie troche wody pod nogami


Jeśli masz wodę pod nogami to sprawdź lewy przedni wężyk, dotknij lewy przedni róg wykładziny dachu, jeśli po deszczu jest mokry to wężyk spadł z rurki szyberdachu.
  
 
mokro pod nogami a przy progach sucho,podsufitka suchutka...zalepilem podloga od srodka i od spodu"blachogumem"i zobaczymy co bedzie po deszczach narazie nie zakladam wygluszenia ani wykladziny
  
 
u mnie ciekło bo puściła uszczelka-klej szyby, oraz przepust kablowy wiżaki do kompa się rozpadł.
Proponuję lać po kolei od dołu po aucie i patrzeć na jakiej wysokości będzie ciekło.