Usuwam tematy ponieważ administrator .....

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Usuwam tematy ponieważ administrator bez powodu zablokował mi konto, pomyłka ? niestety nie ,raczej wyniszczjące działanie , zmieniłem forum

Jastrząb

[ wiadomość edytowana przez: Jastrzab_1_8D_92 dnia 2010-12-28 01:58:15 ]

[ wiadomość edytowana przez: Jastrzab_1_8D_92 dnia 2010-12-28 02:01:21 ]
  
 
nie ma takiej możliwości
  
 
A odpuszczenie na łapie o ząbek?
  
 
Ja mam na pedale sprzęgła śrube na imbusa którą mi się zdaje można regulować naciąg linki sprzęgła.
  
 
Można regulować srubą pod pedałem.
Łapy sprzegła nie da sie przestawić na frezie, bo ma specjalny klin który to uniemożliwia( jeden zabek jest grubszy)
  
 
Cytat:
2008-01-17 20:21:18, natan303 pisze:
Można regulować srubą pod pedałem. Łapy sprzegła nie da sie przestawić na frezie, bo ma specjalny klin który to uniemożliwia( jeden zabek jest grubszy)


Mozna regulowac jezeli nie ma samoregulatora... chyba .... ja w MKVII nie mam samoregulatora i mam śrube na imbusa do regulacji sprzęgła
  
 
w mk7 można
ale kolega pytający ma mk5 - a tam nie można
  
 
W każdym można. Wcześniej trzeba wymienić pedał sprzęgła linkę i resztę gratów na takie jak w MK7
  
 
Cytat:
2009-06-25 22:56:26, suhy4 pisze:
W każdym można. Wcześniej trzeba wymienić pedał sprzęgła linkę i resztę gratów na takie jak w MK7

Idac w ta strone to wszystko mozna, tylko kwestia poskladania...
  
 
Mala zmiana bo silnik 1,3 z 98r.Podczepie sie jesli Panowie sympatycy pozwolą.Otóż przy ruszaniu slychac jakby ze sprzegla dzwiek.Nie jest to pukanie zadne lecz cos jakby wycie małe.I to jest tylko na jedynce jak ruszam powiedzmy na pół sprzegle, potem dwa itd ale juz nic nie slychac.Czy to moze poczatki konca sprzeglą czy moze skrzynia?Sorki za wtargniecie na inny temat.Licze na jakies podpowiedzi