Zbiórka - szczytny cel, zangażowanie niezbyt wymagające wysi

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witajcie, właśnie zbliżają się święta, więc może akcja się uda i to myślę bardzo pozytywnie, bo herbaty na pewno będzie wypite dużo no i pewnie coś innego też
Ale najbardziej chodzi mi o herbatę, szczególnie jednej firmy "Liptona", a potrzebne mianowicie są małe etykiety:
>>ZDJĘCIE<<


nie tylko z tego konkretnego "Liptona", ale z pozostałych także.

Już spieszę z wyjaśnieniem, w ostatnim tygodniu u mojej narzeczonej była koleżanka, została uraczona tą herbatą, no i w pewnym momencie pozrywała nam wszystkim etykiety. Okazało się w Toruniu UM zbiera na wagę te etykiety, a później za te etykiety (tego to już dokładnie nie wiem... ile kg trzeba) zakupują sprzęt dla dzieci niepełnosprawnych.
No ja nie pochodzę z Torunia, ale cel szczytny no i nie wymagający zbyt dużego zaangażowania, no i pieniędzy też nie. A jak pisałem w święta na pewno na wielu stołach pojawi się ta herbata więc mam prośbę "urywajcie" etykiety, jak się zbierze większa ilość wyślemy to pod wskazany adres.
Z tego miejsca życzę wszystkim wesołych świąt. I PAMIĘTAJCIE O ETYKIETACH


PS. Etykiety można zbierać cały czas, a do kogo wysłać... myślę zastanowimy się później, jak się uzbiera, może Justyna od koleżanki wyciągnie adres, a może ją odwiedzi i jej zawiezie....


A moderatorów proszę o ewentualne podwieszenie tematu (może tak do Sylwestra)
  
 
Przykro mi, nie pomogę, nie pijam siana.
  
 
Cytat:
2007-12-23 13:57:10, PUTEKM pisze:
... została uraczona tą herbatą, no i w pewnym momencie pozrywała nam wszystkim etykiety. ...



Oj bym się wkurzył...

swoją drogą pijam czasem, moge pozbierać
  
 
Niestety, nie pijam herbaty ale jakby ktoś zbierał puszki...
  
 
Cytat:
2007-12-24 00:06:18, danielewicz pisze:
Niestety, nie pijam herbaty ale jakby ktoś zbierał puszki...



Aż tak kiepsko płacą w PP, że dorabiasz?

  
 
Kiepsko ale dorabiać nie muszę
A jakby ktoś zbierał puszki...

Nie róbmy OT bo faktycznie ktoś może pomóc
  
 
Lipton dementuje plotki...

Cytuję:

Cytat:
16 kwietnia 2007 - Liptonki
Co jakiś czas docierają do nas informacje o tego typu inicjatywach i przykro nam, że ktoś rozpowszechnia plotkę rozbudzając w ten sposób nadzieje u wielu osób. Unilever Polska, producent herbaty Lipton, nigdy nie prowadził i nie prowadzi żadnej promocji polegającej na zbieraniu przywieszek od herbaty w celu ich wymiany na sprzęt rehabilitacyjny. Nie dawaliśmy także takiego upoważnienia dystrybutorom naszej herbaty. Marka Lipton w Polsce od lat wspiera zarówno instytucje charytatywne jak i organizacje kulturalne oraz społeczne, przy czym nie uzależnia niesienia pomocy od zakupu herbaty.



Jestem ciekaw tylko intencji tych osób, które wprowadzają w błąd takich ludzi, którzy chcą pomagać innym w taki sposób... Putek, spytaj koleżanki kto przekazał jej tą głupotę...
  
 
właściciel hurtowni ?
  
 
nareszcie mądry głos i kubeł zimnej wody w tej sprawie...
Edit: jeśli chodzi o post Mak'a



[ wiadomość edytowana przez: LifeGuard dnia 2007-12-24 00:53:44 ]
  
 
eeeeee, tzn, że jest to zwykły "lipton"

no ale jakby ktoś żbierał puszki....
  
 
tylko Ci puszki w głowie.
  
 
CIpuszki owszem