S)Kierownica zamszowa

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Nowa sportowa kierownica z odsadzeniem 90mm (liczone z grubością kierownicy) Średnica 345mm.Kierownica obszyta zamszem dobrej jakości .Posiada przycisk klaksonu (mogą byc rózne)Podana cena nie podlega negocjacji -105 ZŁ .Możliwa wysyłka tylko kurier wpałata 16zł pobranie 20zł.Jeżeli ktos zaintersowany zapraszam na priv.

ZAMSZ111.jpg
  
 
Kierownice ponownie aktualne
  
 
Przyjmujesz zwroty?
  
 
tzn.?
  
 
Kupiłem u Ciebie jedną sztuke jakis czas temu.
Nie pisałeś że nadaje sie tylko do powieszenia na ściane w warsztacie.
Zakładanie jej do samochodu jest według mnie skrajnie niebezpieczne.Chwile z nią przejechałem bo bałem sie że sie urwie.
  
 
klik


[ wiadomość edytowana przez: max_xa5 dnia 2012-10-26 23:04:50 ]
  
 
Z jakiego powodu? to pierwsza taka opinia kierownice jeżdzą z powodzeniem od kilku lat BEZ PROBLEMU W RD3L czy GSMP nazwiska zawodników moge podać priv. Poza tym z tego co pamietam kupiles inną kierownice więc troche inny temat, którą kupilo wiele osób i kosztowala cale 70 zl nikt nie narzekał ani jednej osoby. Sprzedawaną obecnie kierownie na tym forum kupilo spokojenie moge napisać 20 osób i też nikt nie narzekał.Nie chce absolutnie iść w zaparte proszę o jakąś konstuktywną odpowiedż.Ostatnio była podbna dyskusja na temat mocowań foteli,pasów itd,spokojnie przechodzą BK w RPP niżej nie wspomne były przetestowane w boju byly dzwony fotele na miejscu,pasy cale co najważniejsze ludzie też.
PS.oczywiscie możliwy jest zwrot w terminie 10 od dnia zakupu na zakupy robione przez internet.To też było tutaj praktykowane kilka razy i nie było żadnego problemu.
Pozdrawiam
  
 
Moja kierownica ma 2 ramiona wiec jest na pewno mniej sztywna.
Firma wygląda mi na tą samą.
Zawodnicy to raczej mi nic nie mówią ,każdy może sobie jezić nawet z morsem na wieloklinie.Ja jeżdze już 10 lat w WSMP I DSMP.
Więc troche kierownic przerobiłem.
Kierownica którą własnymi siłami można bez problemu wywinąć na drugą strone jest dla mnie niebezpieczna.
  
 
Siłą rzeczy kierownica która ma dwa ramiona jest mniej sztywna niż ta z trzema ,proszę nie pisac że kierownice tutaj sprzedawane wyginają się jak te z filmików na youtube jedną ręką bez użycia siły bo tak nie jest, wszystkie obecnie ! markowe kierownice nie takie 10 letnie są zdecydowanie miększe niż kiedyś dla bezpieczeństwa ,aby pochłaniać energię .Zaprojektowane są do używania w pasach szelkowych. Ja kierownice Sparco R215 dwa ramiona, która w detalu kosztuje ponad 900zł jadąc bez pasów (już zawsze zapinam) miałem dzwona Imprezą przy prędkości około 60 km/h zapierając się na niej wywinołem ją calkowicie w druga stronę, idąc tym tropem seryjna kierownica jest sztywniejsza!. Zapraszam do porownania kierownicy obecnie sprzedawanej za 105zl do np. OMP Corcica też trzy ramiona w cenie 790zl u mnie na miejscu są dostępne . Chętnie obejże film jak ktoś wygina kierownice 3 ramiona za 105 zl zamontowaną do auta i jedną ręką jak na youtube sobie wygina. Jak ktoś chętny do nagrania i wrzucenia tego tutaj to zapraszam do mnie udostępnie jedną sztuke i na miescu można nagrać. Zajmuje się sprzedażą różnych gratów od 8 lat Skandynawii (póżniej w Polsce) gdzie sporty motorowe są dużo bardziej popularne i przewinęło się przez moje ręce tego tysiące Tanich nowych! kierownic (70-250zł) twardszych nie widziałem.. Jeżeli uważacie ,że kierownice są do dupy to kupujcie markowe (nie piszę że u mnie) ale tak ogólnie to wszyscy sprzedawcy będą zadowoleni bo tam marże przy odpowiednich obrotach są duuużo wyższe, ale i tak wszyscy nie będą zadowoleni.

Pozdrawiam Wszystkich i życzę miłego weekendu
  
 
mam taką kierownicę i jestem z niej zadowolony (3 ramiona ) stosunek cena /jakość więcej niż zadowalający .
Miałem kilka kierownic raid , momo corse i wcale lepsze nie były , może ciut sztywniejsze , ale w mojej trójramiennej podczas jazdy nic się nie dzieje , nie gnie się , nie pracuje , jest OK
  
 
Cytat:
2012-10-27 19:46:32, Blady pisze:
mam taką kierownicę i jestem z niej zadowolony (3 ramiona ) stosunek cena /jakość więcej niż zadowalający . Miałem kilka kierownic raid , momo corse i wcale lepsze nie były , może ciut sztywniejsze , ale w mojej trójramiennej podczas jazdy nic się nie dzieje , nie gnie się , nie pracuje , jest OK


noo 6km jazdy dookoła trzepaka to sprawdzian w boju
  
 


jak na kierownice za 100 zł to i tak szał

pamiętaj że jak byłem holowany to bez wspomy skręcałem i się nie urwała
  
 
Cytat:
2012-10-28 02:16:01, mar125 pisze:
noo 6km jazdy dookoła trzepaka to sprawdzian w boju



Tego juz nie chciałem komentować.
W mojej alfie urwała by sie na bank bez wspomy.
Pierwszy raz w życiu podginałem ją sobie podczas jazdy bo mi sie coś nie zgadzało.
Chyba mechanicy przy przepychaniu wozu oparli sie o nią.