[126] pierwsze moje auto

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cześć,

Mam 16 lat i jestem z Krakowa. Ostatnimi czasy kupiłem od dziadzi zielonego malucha z 1997 roku. Małymi krokami chce zrobić z tego „rajdówke” którą będę używał jak zrobie prawko . Wszystko ogranicza grubość portfela, ale jak mówiłem, małymi krokami dąże do celu. Myśle że plan wypali

za niedługo foty

[ wiadomość edytowana przez: kamilrally dnia 2011-07-20 18:33:53 ]
  
 
wszystko fajnie witamy i ogólnie ok ale za 2 lata jak zdasz prawko auto będzie w agonalnym stanie to elegant zgnije Ci od stania w miejscu...
  
 
To znaczy sie, póki co stoi w garazu, a od czasu do czasu mam kierowce na zawołanie może nie będzie tak źle
  
 
A autko po kupnie wyglądało tak:















[ wiadomość edytowana przez: kamilrally dnia 2011-07-20 20:22:38 ]
  
 
Życze wytrwałości.

Tutaj jedno z Twoich zdjęć:


  
 
na dzień dzisiejszy troche się zmieniło, założyłem koła 13, zacząłem przygotowywać maske i kalpe pod malowanie, kupiłem chromowane zderzaki i zwykły wydech ze wzgęldu na to że raczej auto będzie jeździć w ruchu ostatnio wyciągnąłem resor i został sklepany na 13 cm, ale i tak moim zdaniem siedzi wysoko.

kilka fotek:




[ wiadomość edytowana przez: kamilrally dnia 2011-07-20 21:01:39 ]
  
 
Jak na swój wiek to widać,że idziesz dobrą drogą. Tylko nie obklejaj auta tuningowymi akcentami a wiochy nie będzie
  
 
Dzięki jestem z Krakowa, a nie z Proszowic (oczywiście nie mówie o wszystkich)

znalazłem jeszcze jakieś foty:

  
 
Powodzenia zycze...Sam mam eleganta i to 98 , jak go brałem to jak nówka...Po sezonie wyglada jak gratA wszystko było nowe
  
 
W ostatnim czasie nabyłem odsadzoną kierownicę i nabe




[ wiadomość edytowana przez: kamilrally dnia 2011-12-06 22:01:53 ]

[ wiadomość edytowana przez: kamilrally dnia 2011-12-06 22:02:45 ]
  
 
Ładny zestaw

Polecam w następnej kolejności zabrać się za zawieszenie. Zainwestuj w szpilki i dystanse alu 2cm na strone.

Z przodu nie przesadzaj z glebą bo będzie pływał na dziurach.
  
 
Nowe ubarwienie

Opinie mile widziane










[ wiadomość edytowana przez: kamilrally dnia 2012-01-06 17:18:21 ]
  
 
W sensie ze to podkład czy nowe bojowe barwy ?
  
 
nie za specjalnie to wygląda:/ zeby chociaz boki maski nie byly biale to by wygladalo na jeden paso szerokosci pasa przedniego idacy przez cale auto i ten tył tylko klapa:/
jeszcze te fotki wyostrzane i sie porobiły ciemne poświaty przy kontrascie z białym
i ciezko ocenic.

ja bym na Twoim miejscu przemalował całe auto na biało to chyba jedyny ratunek
  
 
Zaczeło sie od tego ze miałem pomalować samą klape i maske. Pozniej stwierdziłem ze pomaluje dach i pas przedni bo jest skorodowany. W aucie jest jeszcze nowy pas tylny tez pomalowany na biało. Też jestem troche zdegustowany, myślałem ze lepiej będzie wyglądał, ale na tą chwile sie tym nie przejmuje. Mam plan zeby go jednak pomalować całego na biało.
  
 
Dokładnie, cały biały będzie lux.
  
 
A co myślicie o czymś takim, bo nie ukrywam ze nie opłaca mi sie go całego malować ?

  
 
To go nie maluj tylko oklej.
Opcja druga już jakoś by wyglądała

[ wiadomość edytowana przez: KordosMichal dnia 2012-01-06 21:07:06 ]
  
 
co to znaczy nie oplaca? pomaluj go calego na ten zielonkawy kolor i bedzie git.
  
 
Ale po grzyba go w ogóle robisz na takiego arlekina? Z dupy wygląda taki kolorowy maluch jak jest całkowicie seryjny...Albo pomaluj w jeden kolor, albo zaplanuj jakos to malowanie sensownie i pojedz całe auto...