SYLWESTER

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Speed zapisz to jak bys mogl jako pirorytet.

Witam szanownych czlonkow HTG.

Sluchajcie. Tak sobie przegladalem inne fora i wyszlo ze chociaz czesc ludzi sie umawia na Sylwestra na jakis wyjazd w gory i tam impreze.

Mam pytanie. Czy jesli udalo by sie w "rozsadnych" pieniadzach zakombinowac sylwestra w gorach, w dobrych warunkach, z dobrym zarelkiem i fajna impreza sylwestrowa, to kto by sie pisal?

Pytam teraz mimo iz do Sylwestra jeszcze troche czasu, ale......Jak wiecie czas bylby najwyzszy czegos szukac.

Mam pytanie....KTO BY CHCIAL SIE WYBRAC???
Oczywiscie mozna by sobie bylo dobrac jakichs znajomych (ale nie za wiele )
Pytam bo jesli ktos by chcial to musialbym zaczac juz czegos szukac. Jak wiecie moge czasem cos wyczarowac w przeciagu paru dni i to praktycznie z niczego, ale CUDOTWORCA nie jestem i dlatego chcialbym wiedziec co o tym sadziice?

Odpowiadajcie moi kochani HTG
  
 
my juz rozmawialismy kiedys o wyjezdzie w gory jak ty sie wybeirales nad morze wiec ja jestem chetny wraz z moją panną. jesli masz tanio do zaoferowania jakas imprezke to sprawa godna rozpatrzenia.
  
 
Moje Doogasiatko kochane

Doogas powiedz jakie mam okreslic koszty, tzn do ilu mam szukac, tak zeby wszystkim pasowalo. Rowniez osobom z forum ???
  
 
ja w sumie mam już plany sylwestrowe (Zakopane) ale jak coś to jeszcze mogę zmienić uzależniam to od oferty

P.S.

Już robię priotytet paqusiu
  
 
Dziekuje Speed

Czekam na komentarze i sugestie.
  
 
Ja równierz mam plany już sylwestrowe i jade pojeździć troche na nartach najprawdopodobniej do Zakopca (względnie Szczyrk) lecz nie mam w planach rzadnej imprezki sylwestrowej więc jeżeli będzie blisko to mogę się pisać.
  
 
Jako iz wiem ze z kosztami bywa roznie, postanowilem je zminimalizowac jednoczesnie wybierajac parodniowe turnusy. Zaczalem od 180zl/ osobe za 6 dni.

Podaje linki, przejrzyjcie poczatkowe moje oferty. Moze sie wam spodoba.

ZAKOPANE 6 DNI --> 240zl/osobe

PIENINY 6 DNI --> 180zl/osobe

ZAKOPANE 6 DNI---> 240-270zl/osobe

Zobaczcie, to sa moje poczatkowe oferty.
  
 
my wynajmujemy domek (cały) płacimy 35 zł/dzień z wyżywieniem (ale jesteśmy stali klienci)

może w ten sposób poszukamy??
  
 
speed podziel sie domkiem.
  
 
hehe domek jest na 18 osób a my mamy 30 ludzia juz cięcia będzie trzeba zrobić
  
 
LUDZIE mieliscie przeciez wyrazac swoje opinie a tu glucha cisza!
Wezcie sie w garsc i krzyczec mi tutaj bo do tego jest ten topic
  
 
moja propozycja wyjazd ok. tydzien Czechy wyzywienie przejazd impreza jakies 300zl. czekam na potwierdzenie tej oferty od znajomej
  
 
śmigacie na boazerii lub parapecie??
  
 
JA NA JABLUSZKU, powszechnie zwanym DUPOLOTEM

No i jestem mistrzem w SANKACH

To chyba juz niezle doswiadczenie nie?
  
 
hehe to widzę że mamy to do czynienia z wyczynowcem
  
 
DOOGAS zbliza sie koniec tygodnia.

Masz jakies info?
  
 
Unfortunately, no info. >I'll put it in here as soon as possible.
  
 
Chłopaki ale się decydujecie heheheh, z doświadczeń moich wielu znajomych wiem że wyjazd do Zakopanego na Sylwestra to jest koszmar !!!!!. Jedzie się cały dzień, kradną sprzęt itd, itd. Jeste na prawdę wiele innych pięknych miejsc gdzie można Sylwestra spędzić i w górach i poza nimi.....
Pozdrawiam
  
 
A ja tam wole na miejscu sylwka bo jak sie nawale to przez tydzien nie bede prowadzil Ponego
  
 
Oczywiście się nie zgadzam co do Zakopanego. Ja ostatnie 3 sylwestry tam spędzałem i nie żałuje. A powrót 8 godzin przez nie przejezdną Zakopianke wspominam sentymentalnie. A co do sprzętu no cóż a prosze niech ktoś mi wskarze polski "kurort" gdzie nie kradną sprzętu- oczywiście tego niepilnowanego. No może w Ujsołach - tylko gdzie to jest? heh