Wierzbicki kontakt???

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
szukam kontaktu do wierzbickiego...goscia od amortyzatorów...potrzebuje porzadnie skrócic i wyregulowac amorki Avo, z regulacja kompresji...

ktos wie gdzie on robi..miasto, jakis adres, telefon?....


..jakies opnie?
  
 
Wierbicki ma swoj warsztat w Wawce na ulicy Niecalej (z tego co pamietam). Jest to chyba najbardziej znany koles od amoprkow w tym miescie, ale troche sobie zyczy za ich przygotowanie.
Ja osobiscie nic u niego nie robilem. Robie za to w Piasecznie u takiego kolesia. Jestem zadowolony i nie jest tak strasznie drogo: 200zl/komplet.
  
 
Ja robiłem u niego amorki jakieś 3 lata temu - za komplet do polda zapłaciłem 400 (kpl duo wtedy 280zl) W lecie robiłem amorki w Piasecznie - 180 bez montażu.
Na pewno Niecała - obok teatru wielkiego. Tel znajdziesz w panoramie firm.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."
  
 
A ja się kiedyś trochę zawiodłem na P.Wierzbickim.
miałem wtedy maluszka, wymieniłem sprężynki z tyłu i resorek z przodu, no i jazda do niego na utwardzenie amortyzatorków.
No i ... dziwnie mnie potraktował, bo jego pierwszy stopień utwardzenia gorzej się zachowywał niż 40 000 standardowe amortyzatorki, po kolejnych 10 000 km jeden padł i nawet nie chciałem go reklamować, bo tak się na początku zawiodłem.
Oczywiście nie znaczy to, że jest to regułą u tego Pana.
pozdrawiam
  
 
Mi ciekł jeden amortyzator, wymienił mi w ramach gwarancji bez mrugnięcia okiem. Ale nastepne utwqrdzanei robiłem w piasecznie.

-----------------
"Nigdy mnie nie zawiódł, nie zdradził ani raz.
To wspaniała jest maszyna, choć ma już ze 40 lat.
Fiacior mój to jest to, kocham go..."