Przejedźcie sie VFTSem ;)

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
http://www.ladamania.hu/video/teszt_2004.wmv
  
 
Ale to przyspiesza Ja chcę VFTS-a!!!!!!!!
  
 
No mi też się bardzo podoba
  
 
dla leniwych


dla mnie rewelacja jak to się zbiera to dosłownie szok - też bym tak chciał


[ wiadomość edytowana przez: zax dnia 2004-05-06 12:30:50 ]
  
 
po prostu piekna sprawa
  
 
"Super
Ale "dołu" to to prawie nie ma - za to jak wejdzie na obroty....niezły odjazd. Ciekawe jak te poranne przejażdżki znosza mieszkancy tej wioski
Paweł
  
 
No wlasnie. Jak to jest? Tam sie włącza turbina powyzej ilustam tysiecy obrotow?? Dlaczego dostaje takiego kopa?

Jak myslicie? Z jaka predkoscia podrozuje??

JA CHCE VFTS-a!!!

Moze sie zlozymy? Ile kosztowałaby taka przerobka??
Kupmy klubowego VFTS-a!
  
 
krycho ja tam nie wiem ale juz 10 raz właczyłem sobie ten filmik - najbardziej podobają mi się te odgłosy głosniki daje na max i słucham sobie jak dobrej muzyki
co za sprzęt ale ile to pali?????? a benzyna u nas po 4zł

jestem ZA - budujmy vftsa - hehe ja moge byc kierowcą mysle ze bardzo szybko zaliczyłbym jakies drzewko
  
 
krycho: Ty chyba żartujesz!?! VFTS to mocno grzebany motor, na ostrym wałku dlatego od dołu nie jedzie, a nie żadna turbina!
  
 
Bartassi!Dzieki za odpowiedz! Po prostu nie wiedzialem,ze to walek
  
 
wrazenie jest olbrzymie...

ktos powinien nakrecic taki filmik jak ten ktory krazyl swego czasu po necie gdzie gosc na autobahnie rozpedzal sie motorkiem (to chyba honda byla) do ponad 300km/h
tylko ze tym razem z vfts'em w roli glownej...

i jeszcze jedno co chcialbym zobaczyc to ten wir w baku ))) bo na pewno ten silniczek swoje wypic musi...
  
 
Ten motocykl to byla Honda CBR 1100
Ale ten VFTS przyspiesza podobnie
  
 
Ciekawe jak podczas takiego depniecia wyglada licznik.....
U niego wyglada to tak jak u nas jak sie depnie po hamulach tyle ze w przeciwnym kierunku wskazowka leci
  
 
Nie no bez przesady. po pierwsze to popatrzcie jakie koleś ma opony (średnica koła - w tym przypadku kółeczka) - na takich kółkach to zwykła Łada 1.3 będzie palić gumy, że hej, po drugie napewno ma szpere po trzecie tawrde zawieszenie - nie mam wątpliwości co do kierowcy był zajebisty ale co do auta to tak sobie - jak by tak zrobił na laczkach 205/60 R15 no to było by naprawde nieźle.
  
 
hmm Bartek a gdzie ty na tym filmie widzisz opony
  
 
Ehhh -spokojnie- moze sie doczekacie repliki VFTSa.
W moim zamysle jest-BRUNDZA TUNING -czas pokaze.
Kompletuje podzespoly(na razie brak spoilerkow, i foteli z wazniejszych-reszta jakby byla)
Odglos juz jest - w miare taki sam - zapytac tych co slyszeli.
Zmienie wydech to juz bedzie jak trzeba.

A teraz tak - takie auta maja walki rozrzadu o takiej specyfikacji, ze nie chodza od dolu - ja mam to samo- zalezy jak ustawie kolko rozrzadowe - raz tak mialem, ze auto zaczynalo chodzic dopiero od 5 tysiecy -ale mnie to nie bawi -przynajmniej na razie, bo nie bede docieral(poraz kolejny) przy 5000-7000 obrotow.
Takze autko mialem ustawione tak, aby chodzilo od 3000.
W kolku rozrzadowym nastawnym -kryja sie niesamowite mozliwosci - rownie dobrze raz ustawilem tak auto ze od 1500-3000 szlo jak rakieta, ale pozniej juz tylko wylo

Powiem jedno - chyba rzeczywiscie prawdziwe moce kryja sie w 2.0 TC - ponoc bez wiekszego wysilku mozna zrobic 200 KM.
Ale! mnie to nie cieszy z 2 powodow- raz ze to juz nie jest lada
dwa ze to kosztuje sporo kasy.

  
 
Sorry za naiwne pytanko ale informatyk ze mnie żaden - jakiego programu uzywacie do otwarcia tego filmiku?
  
 
Windows Media Player
  
 
tak jak napisał Leszek - to zwykły WMV i media player sam powinien dociagnąć z netu kodeki nawet jeśli ich nie ma
tylko oglądajcie z dźwiękiem bo bez niego to bez sensu
  
 
No to kur... już nic nie kapuję. Faktycznie, jak wejdę przez Mikrosyfa Internet Explorera to wszystko gra i faktycznie WMP się otwiera. Ale na codzień uzywam Mozilli i tam WMP za ch...... nie chce się otworzyć tylko pojawia się cała strona znaczków. Dziwne, bo inne pliki WMP mi otwiera, nawet jak korzystam z Mozilli.
Cholera, te komputery to mnie do obłędu przyprawią.
Dzięki za info
Andrzej