The neu Fiat 128 3p in my garage :d wreszcie :D

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
mam nowy zabytek, znaczy sie nabytek jestem...szczęśliwy... i zakochany
  
 
Ohohoohooooo.......Widze wehikul Dwojki Drombo
Hyceliusa i Mufazka......Przejrzyj go dokladnie............
Gratulacje!!!
  
 
Mam mieszane uczucia :

- z jednej strony sam marze o '3peku' , super auto

- ten niestety jest 'different stajlisz'

Napisz coś wiecej, ile dałes, w jakim jest stanie..itp

GRATULACJE
  
 
powiem jedno czeka mnie sporo pracy ale moze dam rady jesli ktos zna bardziej odemnie ten samochod prosiłbym o pomoc z gory thx...
  
 
Jak sie domyslam auto kupiles od Buksona.....On z kolei kupil je od Hyceliusa, ktory zaslynal na Forum dosc niekonwencjonalnymi wypowiedziami
Auto znam tylko z netu, co do sposobu traktowania.......hmmm.....mozna zgadywac...Mial je wczesniej mlody czlowiek,wiec rozne rzeczy mogly sie z nim dziac.....Ale nic-spenetruj je dokladnie-na pewno wyjda wszelkie wady i bedzie wiadomo,na czym stoisz
  
 
gratuluje zakupu i rzyczę udanego i owocnego remontu.
Czy kolega jest z tej Woli k. Pszczyny, wpadłbym wtedy zobaczyć autko live???
  
 
Tutaj jest troche info o twoim egzemplarzu, możemy wyczytać ze masz silnik 1.5 od ritmo i 5 biegów... sprężyny Eibacha i wentylowane tarcze... wszystko all exclusive, my baby...

Damian, rozbierz go do ostatniej śrudbi i restauruj, oby Ci sie udało! Życze Ci tego
  
 
e nie ruszaj go , niech zostanie tak jak jest penery i swinki beda leciec na to az milo...
  
 
Podobają mi sie te autka Gratuluję zakupu i życzę powodzenia i owocnej pracy
  
 
więc tak z woli koło pszczyny, a silnik ma 1,3 ma za niskie i za sztywne zawieszenie na nasze śląskie drogi i wole wolałbym aby oblukał go ktoś kto sie na tym zna bo ja pierwszy raz mam tak duze autko (miałem raz ale to ina historia) aha jeszcze mam zbierzność do ustawienia, zapraszam chętnych na oględziny... wasze opinie i pomoc napewno się bardzo przyda


pozdrawiam'

DS
  
 
Gratuluje wymarzonego auta tylko mam nadzieje że nie ma żadnych ukrytych usterek i szybko sie uporasz z nim tak by móc się cieszyć długą i przyjemną jazda
  
 
rowniez gratuluje.teraz juz wiem skad mam takie lusterko boczne (kupilem miesiac temu) bo niktmi nie umial odpowiedziec.mam nadzieje ze sie zabierzesz do roboty a nie tak jak z tym maluchem (poznalismy sie ponad rok temu i tez miales malacza-serie a mowiles ze bedziesz go robic;p)
  
 
Widziałem te auto osobiście, ale jakoś 128 nie robią na mnie żadnego wrażenia przód niby ciekawy a tył hm.... no i ten napęd na przód to do tego samochodu wogle nie pasuje. Skoro sie tak wszyscy napalacie na 128 to stoi w poznaniu jeszcze jedno na sprzedaż 128 3p 74r silnik 1.3 ma drobne braki, ale za to kosztuje ok 1500, jak by któś koniecznie chciał to moge zapodać namiary.
  
 
@ damian
ja już myślałem że cię gdzieś wciągło a ty tu jakieś niespodzianki szykowałeś
  
 
Cytat:
128 3p 74r



niemozliwe.... najstarsze to druga polowa 1975... walek panie walek w papiurach

ps:mam nadzieje ze 128 od hycla i muffy doczeka sie w koncu jakiegos remontu przez duze R , tylko czy jest co remontowac?? oby...pozdro.
  
 
Oj tam Bart zaraz wałek. Skoro są 128 coupe z 78 to mogą być 3p z 74
  
 
DAMY RADE , za wszelką cene jestem zakochany po uszy w tym wechkule
  
 
Cytat:
2004-09-20 21:37:24, Pat_kdb pisze:
rowniez gratuluje.teraz juz wiem skad mam takie lusterko boczne (kupilem miesiac temu) bo niktmi nie umial odpowiedziec.mam nadzieje ze sie zabierzesz do roboty a nie tak jak z tym maluchem (poznalismy sie ponad rok temu i tez miales malacza-serie a mowiles ze bedziesz go robic;p)



co do tego malca to zrobiłem całą blachare...i pare innych rzeczy i był git ale wyrosłem z niego (chodzi o wzrost
  
 
hehe no nie da sie ukryc ze meterów to ty masz chyba cale 2 ;] pozdro.
  
 
sprawdz dokladnie tego cara, powiedzial Ci o wszystkich usterkach ?? mi nie powiedzial jak kupowalem od niego malca, pokaze zdjecia na forum - normalnie masakra