Oświetlenie wnetrza

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
powiedzcie mi czy żeby wymienic żarówki (albo diody) podświetlające pokrętła od sterowania ogrzewaniem w mk7 trzeba demontować całą deskę z zegarami...?
  
 
No wiec ... tak trzeba zdemontowac panel deski rozdzielczej - 3ma sie on na 2 srubach nad zegarami i na wielu zatrzaskach

A TUTAJ PORADA JAK ZDJAC DESKE

  
 
no tak jak NoSeK pisze ale jak zmienisz nawet na inny kolor to ci to nic nie da bo tam jest juz w pokretlach plastik zielony u kogos w profilu widzialem ze to przerobil i pieknie to wygladalo ale jak to zrobil to nie mam pojecia
Chcialbym sie o tym dowiedziec
  
 
no to zasmuciłeś mnie. Ja już wymieniłem diody podświetlające włącznik ogrzewania tylnej szyby i swiatełka przeciwgielnego....a teraz chce zrobic te pokrętła....
NoSek - jak to uczynic żeby sie nie wstydzić...?
  
 
Cytat:
2004-12-12 14:32:49, tigerm pisze:
no tak jak NoSeK pisze ale jak zmienisz nawet na inny kolor to ci to nic nie da bo tam jest juz w pokretlach plastik zielony u kogos w profilu widzialem ze to przerobil i pieknie to wygladalo ale jak to zrobil to nie mam pojecia Chcialbym sie o tym dowiedziec



ten zielony filtr łatwiutko schodzi pod papierem ściernym. tylko nie używajcie zbyt gruboziarnistego
  
 
Hetmann!! jac25 DOBRZE MOWI
patrz tu jest sposob nasi koledzy to wszystko POTRAFIA
TU