Czy ktoś wie gdzie on jest...

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Szukam wyłącznika czasowego lampki w środku essiego, ten co gasi światło po 20 sekundach. Czy ktoś wie gdzie on jest? Wkurza mnie to strasznie ponieważ musze czekać 20 sekund aż zgaśnie ta pieprzona lampka i wtedy dopiero moge włączyć alarm. Wcześniej się nie uzbroi. Traktuje jak np: nie zamknięte drzwi.
Pzdr.
  
 
Powinien to być przekaźnik "R17", w moim jest tam poprostu zwora.
  
 
O ile sie nie myle za to odpowiada ktorys przekaznik
  
 
w mk5 jest to zolty przkaznik

a u ciebie proponowalbym inaczej podlaczyc alarm - moze jakas dodatkowa separacja dioda??
  
 
OK. Przekaźnik R17 ale gdzie go moge znaleźć. Chodzi mi o miejsce. Sorry to banalne ale chyba mnie przyćmiło i nie umialem go dzisiaj zlokalizować (może to echa wczorajszej biby).
  
 
Przekazniki sa na skrzynce bezpiecznikow.Przynajmniej w MKV tak jest.Podejrzewam ze w innych jest tak samo.
  
 
Marcel_XR3i --> jakby pasowalo to od ciebie do mnie do MKV to czy nie masz zamiaru sprzedac tego ??:> jak cos skrobnij jaka by byla cena
  
 
.. przekażnik jest na skrzynce bezpieczników ..... masz co nie tak podłączony alarm ..... ja mam taki przekażnik (sam go dorzuciłem) i nie mam poblemu z zazbrajaniem alarmu jak ta lampka sie świeci ....
  
 
tez mysle ze komus sie nie powiodlo przy montazu alarmu
  
 
Oczywiscie, alarm podlacza sie do wylacznikow krancowych i nie ma zadnego problemu. Instalatorzy, ktorym nie chce sie szukac podlaczaja sie pod zarowke i dlatego teraz robi sie alarmy z odczekiwaniem na uzbrojenie.

-----------------
Numer FEFK: #482!!

Be smart, drive safe, stay legal.
  
 
Cytat:
2004-12-11 17:09:06, Marcel_XR3i pisze:
Witam. Szukam wyłącznika czasowego lampki w środku essiego, ten co gasi światło po 20 sekundach. Czy ktoś wie gdzie on jest? Wkurza mnie to strasznie ponieważ musze czekać 20 sekund aż zgaśnie ta pieprzona lampka i wtedy dopiero moge włączyć alarm. Wcześniej się nie uzbroi. Traktuje jak np: nie zamknięte drzwi. Pzdr.



Marcel uuuuu wiadomosc jak grom z jasnego nieba, nie wiedziałewm o takich cudach. Na przyszłość będę pamiętał