Okulary

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Skąd załatwić takie okulary jak na górnym GIF-ie do mojego ( pierszy od lewej )

Od trzech dni tu urzęduje a dopiero dziś to zobaczyłem Ślepy czy co
  
 
kiedyś na forum był wrzucony link internetowego sklepu tuningowego z Pznania i tam były okurary , brewki , spojlery itp.
Niestety nie pamietam nazwy a po ostatniej wizycie u Eosa "ulubione" odeszły w niebyt
  
 
ciekawi mnie co przepisy mówia o okularach, może ktoś miał doświadczenia tego typu?
  
 
z tego co ja wiem Fazzi, to najważniejsze aby to wszystko co wymieniłeś+ złe spojrzenie, nie może mieć wpływu na padanie światła. jeśli nie ma to na przeglądzie nic nie powiedzą a tym bardzie policja może się odczepić
  
 
Slepy jak ślepy ale ze mna jest jeszcze gorzej bo wogule nie wiem o czym mowicie
 
  
tak se, podtrzymujem wątek
  
 
moje zdanie jest takie,że żaden upierdliwy glina nie puści cię bez mandatu gdy założysz okulary ale może się mylę.
Dodam że długo zastanawiałem się o co makkurzowi chodzi ,aż mnie olśniło że tematem jest pierwszy essi z lewej na naszym klubowym banerze a raczej jego światełka
  
 
A sa takie do rocznika 97 ?? Jak Wy to mawiacie ?? MK ....?? Cos tam...
  
 
tia do Mk coś tam 7 też są
Są nakładki na przód i tył ale naprawdę nie mogę sobie przypomnieć jaka to była strona internetowa
  
 
postaraj sie przypomniec bo bym se sprawil soczewki do swojego essiego mk7 ile moga kosztowac?? podobno okolo 1000 ale niewiem czy drozej czy taniej!!!!!!! H E L P
  
 
Ja nadal nie wiem o co chodzi.. ale coz soczewki tak 1tys. trzeba liczyc
 
  
Cytat:
2003-11-27 00:35:13, bakster pisze:
Ja nadal nie wiem o co chodzi.. ale coz soczewki tak 1tys. trzeba liczyc



chodzi pewnie o to że Oni wchodzą na forum przez strone Fanklubu i tam są te okularniki, a Ty przez MotoNews, zresztą ja też bo mi kolorystyka berdziej odpowiada
  
 
A Artecki pokazał mi ostatnio swoje nowe reflektorki Miodzio
  
 
Cytat:
2003-11-27 19:46:09, rogos pisze:
Cytat:
2003-11-27 00:35:13, bakster pisze:
Ja nadal nie wiem o co chodzi.. ale coz soczewki tak 1tys. trzeba liczyc



chodzi pewnie o to że Oni wchodzą na forum przez strone Fanklubu i tam są te okularniki, a Ty przez MotoNews, zresztą ja też bo mi kolorystyka berdziej odpowiada



black end white.....
przepraszam zapomniałem czerwonego tez jest roszeczkę

p.s a ja tam wole nasza niebieską. Przeciez sami ja wybralismy
  
 
Cytat:
2003-11-27 19:55:34, ginel pisze:
p.s a ja tam wole nasza niebieską. Przeciez sami ja wybralismy



Ufff... a już myślałem, że znów zrobiłem coś autokratycznie
  
 
Cytat:
2003-11-27 19:55:34, ginel pisze:
black end white.....
przepraszam zapomniałem czerwonego tez jest roszeczkę

p.s a ja tam wole nasza niebieską. Przeciez sami ja wybralismy



no i troszke żółtego
w sumie czy niebieska czy szara mało wążne - liczy sie treść
  
 
Troche stary watek, wiec postanowilem go troche odswiezyc.

Cytat:
2003-11-26 14:01:52, makkurz pisze:
Skąd załatwić takie okulary jak na górnym GIF-ie do mojego ( pierszy od lewej )



Wiec jesli ktos zna jakas www gdzie mozna kupic okularki na przednie reflektory, lub ma takowe do sprzedania, niech da znac.

Pozdro 600
  
 
Ja zrobiłem sobie sam do mk3( patrz profil ), sprawdzałem ich wpływ na widoczność drogi i jest niezauważalny. Diagnosta na przeglądzie nic nie powiedział, a podczas policyjnych kontroli, zazwyczaj jak widzą że to nie naklejka to odpuszczają.
  
 
narazie nie miałem problemów z policja
  
 
ciekawe wątek, nie powiem... sam też szukam sobie okalrów do mk7, ale wszedzie tylko brawki i brewki. gdzie można kupić okulary i jaka jest cena (tak orjentacyjnie)?