Milicyjne wersje FSO - Strona 8

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ok ok ale były różne odcienie niebieskiego. Np:



i trochę ciemniejszy taki:



A wszystkie te kolory mają jakieś symbole, których nie znam
Radiowozy w znacznej większośc były w kolorze tego pierwszego.

Ostatnio na allegro był taki:



ale oglądał go znajomy i zrezygnowałem.

Uparłem się na niebieski kolor jak na pierwszej fotce.
hmm przemalowanie białego byłoby nietaktem?

[ wiadomość edytowana przez: mkaliniak dnia 2008-10-02 08:32:48 ]
  
 
Cytat:
2008-10-02 08:30:31, mkaliniak pisze:
Ok ok ale były różne odcienie niebieskiego. Np: i trochę ciemniejszy taki: A wszystkie te kolory mają jakieś symbole, których nie znam Radiowozy w znacznej większośc były w kolorze tego pierwszego. [ wiadomość edytowana przez: mkaliniak dnia 2008-10-02 08:32:48 ]



Skany te sa mojego autorstwa. Oba sa pocztowkami reklamowymi z FSO, lecz pierwsza jest zwyklym papierem, druga jest zdjeciem na papierze fotograficznym, ale kolory nie sa prawidlowe. Obydwie pocztowki przedstawiaja Borewicza w tym samym kolorze.
  
 
Cytat:
2008-10-02 08:48:42, hetman pisze:
Skany te sa mojego autorstwa. (jeb) Obydwie pocztowki przedstawiaja Borewicza w tym samym kolorze.

I tak powstają legendy prl-u mikiciuka hehehe!
  
 
Ten nadawałby się na rekonstrukcje milicyjnego:

http://www.autogielda.pl/motoryzacja/osobowe,polonez__le,II87CA7WE.html

Może ktoś miał okazje widzieć już to auto? Szkoda tylko że 86 rok... Wolałbym znaleźć wcześniejszy egzemplarz...
  
 
Cytat:
2006-06-24 08:42:44, Lafaar pisze:
Image Hosted by ImageShack.us



Mam pytanie odnośnie powyższego zdjęcia.
Podobno zdjęcie z "Clasicauto", podobno z Torunia. Niestety nie mogę znaleźć nic na ten temat. Może ktoś wie coś więcej?

sprawa druga

skan okładki "Motor" 11 pażdziernika 1987 roku a na niej piękny milicyjny borewicz z ciekawymi włoskimi lampami.
Czy ktoś ma może ten archiwalny numer? Czy jest w nim może coś więcej na temat tych lamp i samych milicyjnych borewiczów?
  
 
Odnośnie tego drugiego to mam ten numer, poszukam i zaraz wyedytuję posta.

e: na drugiej stronie
"NASZA OKŁADKA
Tradycyjnie, z okazji 43 rocznicy powołania Milicjo Obywatelskiej i Służby Bezpieczeństwa - 7 października, składamy wszystkim funkcjonariuszom najlepsze życzenia. Szczególnie ciepłe słowa kierujemy do milicjantów służb kontroli ruchu drogowego, z którymi Motor czuje się blisko związany od początku swego istnienia.
Funkcjonariuszom w białych czapkach życzymy uznania i życzliwości, zarówno ze strony przełożonych jak i całego społeczeństwa"


[ wiadomość edytowana przez: szymoniec dnia 2009-07-19 14:32:46 ]