Zardzewiala ascona.. czyli PEVO , czemu sie nie chwalisz ?? - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
zeby nie bylo , ze sie nie chwale


  
 
Juz nic Miałem cos palnąć, ale się opamiętałem.

[ wiadomość edytowana przez: kogan77 dnia 2006-10-26 13:59:58 ]
  
 
może mi ktoś skany tego pevo'vego artykułu zrobić i podesłać na m_chwalik@o2.pl

pzdr
  
 
PIERWSZY POLSKI ROST...hmm, tu bym polemizował bo jakiś dwa lata temu na osiedlu stał GOLF II tak samo "zardzewiały" i nie wyglądał jak by przeszedł proes "rdzewienia" niedawno
  
 
Cytat:
2006-10-26 16:16:34, scoodie pisze:
może mi ktoś skany tego pevo'vego artykułu zrobić i podesłać na m_chwalik@o2.pl pzdr



moze niektorzy pomyslesli - kurde, nie moze sobie gosc kupic?! - juz tlumacze, jestem w Edynburgu i tutaj tego czasopisma kupic nie moge :/ (choc wprost, przekroj, playboy czy gielda samochodowa sa dostepne po polsku bez problemu )

pzdr
  
 
Cytat:
2006-10-26 18:52:59, tomazzi1980 pisze:
PIERWSZY POLSKI ROST...hmm, tu bym polemizował bo jakiś dwa lata temu na osiedlu stał GOLF II tak samo "zardzewiały" i nie wyglądał jak by przeszedł proes "rdzewienia" niedawno

hihihihhi moze i byl, ale nikt na niego uwagi nie zwrocil jak na aske...bo golfow jak mrowkow....
Cytat:
scoodie pisze:
moze niektorzy pomyslesli - kurde, nie moze sobie gosc kupic?! - juz tlumacze, jestem w Edynburgu i tutaj tego czasopisma kupic nie moge :/ (choc wprost, przekroj, playboy czy gielda samochodowa sa dostepne po polsku bez problemu )

pzdr


ja tez bym prosil:_ sytuacja jak u przedmowcy chomik262@vp.pl ogromne thx z gory dzieki
  
 
Cytat:
2006-10-27 07:25:30, scoodie pisze:
moze niektorzy pomyslesli - kurde, nie moze sobie gosc kupic?! - juz tlumacze, jestem w Edynburgu i tutaj tego czasopisma kupic nie moge :/ (choc wprost, przekroj, playboy czy gielda samochodowa sa dostepne po polsku bez problemu ) pzdr



u mnie ta sama sytuacja prosze scana plisssss
  
 
chaos seba , w twoim przypadku, to moze byc inaczej, bo w niedziele jade do bochum na dwa dni, moge wziac ci gazetkeno i oczywiscie bedzie z autografem
a dla reszty wrzuce skany tutaj pzdr.
  
 


  
 
Mam nadzieje, że komplet gazetek trafi do mnie za sprawą foresta w poniedziałek ponieważ sostał wysłany po zakup ma szanse sie odegrać bo zawsze ja kupuje "prase fachową"

No Pevo, opanowałeś już prawie cały światek motoryzacyjny, gdzie się nie wejdzie i nie zapyta to kożdy wie o jakie auto chodzi

  
 
ja juz prase otrzymalem osobiscie z räk PEVA - dzieki wielkie!
  
 
Tylko dlaczego autko stoi przy skupie makulatury zamiast złomu???


Żartowałem PEVO jesteś wielki
  
 
Witam
Gratulacje Pevo...ciekawy pomysł
  
 
nie chciałbym mieć czegoś takiego ale popatrzeć miło.
  
 
Pevo - szacunek
  
 
Pierwszy raz widzę auto rdzawe i wygląda ciekawie ale szacuneczek za włożoną pracę
  
 
PEVO

Jeszce raz mi zamachasz lizakiem przy Twojej ładnie zrobinej Nysce to normalnie Cie rozjade.

  
 
to odpowiesz za napasc na "milicjanta"
  
 
Tylko jaki milicjant mnie złapie
Chyba że rower ma to moze mnie dogoni
  
 
Najpierw gazeta, potem interia, teraz TVN TURBO - OPT - Gratulacje...