Krejzolka Race 2007 - Strona 2

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
No i jak impreza wypaliła??
  
 
Za chwile idziemy na rozdanie nagród było chyba 8 załóg super zabawa naprawde mam nadzieje ze bedzie to czesciej organizowane naprawde super zabawa szkoda ze tak mało załóg startowało
  
 
ja sobie idąc przez Turbię, jakaś Pani mnie zatrzymała i pytała się rożne rzeczy i jeszcze kazała mi pić piwo szybko.
  
 
fajnie bylo.
Trzymanie pana w spódnicy w sandomierzu i takei tam.
Gratulauje lipenowi 2 msca i czarkowi usa 3ego.
Zważywszy na fakt że czarek jechał najwolniejszym autem to należą się mu podwójne gratulacje.



[ wiadomość edytowana przez: CZUCZU dnia 2007-07-22 21:20:06 ]
  
 
Piotrek_ - czy to ty powiedziales ze teraz piwa nie mozesz?? moja panna powiedziala ze ten facet jakis dziwny bo nie chcial piwa

czucz- ale od jutra mam umowe z kosa ze biore jego golfa PPP
a co do punktow to wiekszosc to zasluga mojej pani

Wielkie brawa dla dziewczyn Leszka i Kosy... normalnie jak sie dowiedzialem ze maja zad ze stadionem stali to wymieklem


OGOLNIE ZABAWA PRZEWYPASNA. W TYM GRONIE LUDZI KAZDA ZABAWA WYPALA NA 100PROC DLATEGO NA KAZDA KOLEJNA Z GORY SIE PISZE :>


[ wiadomość edytowana przez: USA1 dnia 2007-07-23 03:37:18 ]
  
 
Mam nadzieje ze wszystkim sie spodobalo, az dziw dzis czlowieka ogarnial jak widzial zaangazowanie i poswiecenie. Na punkcie kontrolnym wycienczenie, ale i radosc i wyciaganie kopert na 2-gi etap. Nikt nie marudzil i nie narzekal, takze uwazam imprezke za udana.

W swoim imieniu chcialem wszystkim pogratulowac i podziekowac za udzial w takim stopniu jaki pokazali. Mam nadzieje ze na kolejnych edycjach Was nie zabraknie, a i nowe osoby zawitaja w grono krejzolek.

Pozdrawiam ;]

EDIT:
Przypominam zalogom ktore nie podzielily sie swoimi fotkami, ze moga to zrobic. Zostanie utworzona galeria z nimi i filmami na serwerze. Mozna albo wrzucac na gallus@pro.onet.pl, ew. jakis serwer lub po prostu nagrac na plytke i przywiesc mi lub Adamowi (Pingu). Ot taka pamiatka i chwila smiechu i wspomnien ;]

[ wiadomość edytowana przez: _Gallus_ dnia 2007-07-23 04:02:56 ]
  
 
CZaruś...cos ty napisał
....."a co do punktow to wiekszosc to zasluga mojej pani".....
...chyba sie przejezyczyłeś....jaka była umowa....teraz się nie wymiguj ....ok?


Impreza super.....daliście radę ...hehehe
  
 
Słyszałem ze niezle sterroryzowaliscie ludzi na Rampie Jak ktoś ma to niech rzuci jakimiś fotkami Pozdr
  
 
Prawdziwe Krejzole z was.

Niezle to wszystko wypalilo. Im glupsze zadanie tym wiecej osob go robilo

A ci co nie dali jeszcze fot to czekam, wybierze sie najlepsze i zrobi sie fajna galerie Moj mail to rzez@o2.pl

Zalog ktore ostatecznie startowaly bylo 9, i kazdy z nich powie jasno, ze kto nie startowal naprawde duzo straciel.

P.S Mam nadzieje ze uczestnicy co zdobyli 3 pierwsze miejsca wiedza ze rowniez wygrali takze darmowe gry w tej nowej kregielni ktore aktywuje sie przy pomocy tej wizytowki co byla w kielichu.

[ wiadomość edytowana przez: Pingu dnia 2007-07-23 11:08:35 ]
  
 
Kosa: to zeczywiscie. ale jeszcze musimy obgadac czy to leasing czy wypozyczenie etc PPP

a imprezy tak udanej dla uczestnikow chyba w stali jeszcze nie bylo nigdy przewypasna
  
 
Trzeba przyznac ze jak teraz sobie pomysle co sie tam działo to szok.
Geo prawie błagajacy kobite o fakture za 1 l paliwa, faceta w spódnicy jak tłuamczylem mu ze idzie na ręce
Cafe Mola która okazała się Mała.
Babka w motyczu która powiedziała niezbyt mile że zadnej rzeki nie ma.....
Ro0zmowy na 19 na cb radiu.....
Tesco i bardzo cierpliwe panie.......
I staniki z tesca - dzisiaj patrzylem to tych najtanszych juz nie ma
Wogóle to ciekawie było... A i pan na cb radiu chłopaki wy tak troche nei przesadzacie.... jak auta staneły na rynku w sandomierzu.
A ja chcialem podziekowac krzyskowi - geo bo bez niego nei wygrałbym.Rozpisywał co gdzie jest, robił plan gdzie jechac - kolejka itp.
Nie liczyła się predkosc jazdy ( to tez ) ale systematyka.
No i niewiele brakowało a skonczylibysmy na pogotowiu po tym jak bordowa corolla z takimi dwoma swirami na pokładzie przy 100 km/h prawie w nas wjechała.
  
 
USA1 no ja tak powiedziałem.
  
 
a to chyba dobrze dla Ciebie. bo w zafdaniu pisalo znajdz zula i namow go na piwo wypite duszkiem. tak to na zula przynajmniej nie wyszedles
  
 
no właśnie. A pod sklepem stało kilku żuli.
  
 
Widze, ze bylo tez zadanie polegajace na wbiciu sie na impreze. Coprawda zawodnika nie poznaje ale jest ostry kozak Fylm
Drugi fylm
Ps. Zeby nie bylo, ze ot, to niech to bedzie dla Was drodzy zawodnicy inspiracja. Mozna sie fajnie bawic, no to jaaaazdaaaaa LOL
  
 
TomeQ jak zobaczysz zdjecia i filmy, to zobaczysz ze te filmiki co dales to cienizna
  
 
no wlasnie, a gdzie sa fotki ???
  
 
beda jak zbiore od wszystkich teoretycznie jeszcze od 1 zalogi
  
 
to moze zapodaj juz, bo wiekszosc z nas nie widziala nawet 1/3 fotek ??
  
 
Czarek dobrze gada, polac mu!