Krejzolka Race 2007 - Strona 3

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Adam dawaj fotki a i przy okazji konkretna punktacje kkto ile punktów zdobył i oficjalnie tak sie wypowiedz
  
 
Foty juz umieszczam

A jak ktos chce sie o punkty dowiedziec to priv
  
 
i gdzie je umiesciles??
  
 
Sorki, najpierw chcialem je wszystkie zgromadzic aby to fajnie umiescic, ale jak tak chcieliscie to umiescze juz przed tym jak zgromadze wszystki. Sorki na razie nie mam czasu, jak tylko bede mial pol godzinki przed kompem to odrazu to umieszcze.
  
 
Prosze oto fotki, brakuje mi jescze fotek 2 teamow, niestety jednego nie dostane a drugi napewno wymusze.

Oczywiscie to nie sa wszystkie fotki, niektore nieciekawe lub zlej jakosci wycialem a niektore byly ocenzurowane przez robiacych, ale wiekszosc i tak jest.

F O T Y Z K R E J Z O L K A R A C E 2 0 0 7
  
 
dla mnie bomba.

tylko jeszcze 1: LIPEN co to za zdjecie przy zwiazku wedkarskim bo nadal nie wiem PPP
  
 
Bo były przeciek ize trzeba zrobic zdjecie z rybą a potem dodano w tesco
  
 
e tam doszukujesz sie sensacji. moim zdaniem krejzolka stala na bardzo dobrym poziomie. i lewe jajo dam sobie odciac ze przeciekow nie bylo, mam nadzieje przynajmniej, bo bez 1 jaja bede wygladal conajmniej niesymetrycznie
  
 
Cytat:
2007-07-31 22:26:35, USA1 pisze:
dla mnie bomba. tylko jeszcze 1: LIPEN co to za zdjecie przy zwiazku wedkarskim bo nadal nie wiem PPP



ktos mu powiedzial ze ten budynek to ten z emerytami

  
 
No przeciez zartowałem przecieków nie było.
  
 
to mu dobrze powiedzieli ze to ten budynek, ale ze zlej strony
  
 
Prosze oto jeszcze kilka filmow z krejzolki do sciagniecia:

START

ŻULE

SAMOCHODZIKI

BABCIE
  
 
-"nie nie"
-"czego"
-"BO SMAKOSZEM JESTEM" LOL
  
 
a ja wlasnie widzialem zoltego CC w TVN turbo, tego ktory startowal w krejzolce z blachami RNI

szkoda tylko ze w tle slychac Tedego bo az sie niedobrze robi
  
 
Jakies stare powtorki puszczaja, bylo juz o tym incydencie na forum. Teraz to sc ma chyba 1.2, bo seryjne 1.1 nie dawalo rady polonezom
  
 
1,2 8v z dobrom skrzynkom co objezdza yarisa 1,3
ehh jakbym tak miał cc to bym go objechał
  
 
sraly muchy...



no dobra a tak na powaznie, kiedy kolejny?? moze da sie cos w tym roku jeszcze wystrugac ??
  
 
Cytat:
2007-08-16 17:40:56, USA1 pisze:
no dobra a tak na powaznie, kiedy kolejny?? moze da sie cos w tym roku jeszcze wystrugac ??



Jesli o mnie chodzi z checia znow poswiece troche czasu i mozgu zeby cos ciekawego ulozyc. Adas twierdzi ze w nastepnym roku, takze sprawa ze tak powiem na pograniczu.

Z pewnoscia zainteresowanie byloby wieksze, no i zalog przydalo by sie ok 25, zeby do imprezy nie trzeba bylo dokladac jak ostatnio.
  
 
Krejzolka jest impreza cykliczna, coroczna. Wiec nastepna edycja wakacje 2008
  
 
Sorry za odgrzanie kotleta
Ale mam pytanie będzie w te wakacje już coś myślicie aby była Krejzolka Race 2006????
Bo to była zajebista impreza mam nadzieje ze jesli się odbędzie to weźmie więcej ekip udział