Opinie........2008-(konkurs) - Strona 26

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Cytat:
2008-10-09 08:15:13, Pawel_AMG pisze:
NIE WYCOFUJEMY NIC W MKV!!! Wszytskie auta zostają! Opanujcie się ludzie! [...] W trakcie zgłaszanie samochody były w Waszym posiadaniu i ISTNIAŁY! Ja kończę temat!



I tak ma zostać!!!
Remik, Seba i Marcinson_RS ... (wiecie co mam na myśli!)
  
 
Kolejne głosy nieważne... Naprawdę tak trudno przeczytać regulamin...
  
 
a jak by tak ze dwa z mk6 wycofac
  
 
kurde to nam wywiało z klubo 3 nieźle odpicowane maszyny w mkV .........
  
 
Cytat:
2008-10-10 08:29:23, marcinson pisze:
kurde to nam wywiało z klubo 3 nieźle odpicowane maszyny w mkV .........


Marcinson, Remik i Seba, waszych aut już nie ma ale wy wogóle dostaliście pozwolenie na wycofanie się z konkursu???
  
 
Cytat:
2008-10-11 08:10:01, ArekCLX pisze:
Marcinson, Remik i Seba, waszych aut już nie ma ale wy wogóle dostaliście pozwolenie na wycofanie się z konkursu???



Jeśli się wycofali to na własne życzenie (zabronić im tego nie można), ale nikt nie kazał wycofywać ofert. Ja jeszcze się w temacie nie wypowiadałem, więc powiem.

W chwili zgłoszenia samochodów do konkursu byli Oni ich właścicielami. A w konkursie tym oceniamy zarówno styl jak i pracę włożoną w samochód.

Pojazdy te powinny pozostać w konkursie.
  
 
Cytat:
2008-10-11 10:07:11, DarasBB pisze:
(...) W chwili zgłoszenia samochodów do konkursu byli Oni ich właścicielami. A w konkursie tym oceniamy zarówno styl jak i pracę włożoną w samochód. Pojazdy te powinny pozostać w konkursie.



zgadzam sie z ta wypowiedzia.
  
 
Cytat:
2008-10-11 10:11:43, smallsize pisze:
zgadzam sie z ta wypowiedzia.


A ja się nie zgadzam z wycofaniem tych aut z konkursu
Powinniśmy protestować!
Auta powinny zostać w konkursie a wygra niech najlepszy!
  
 
ja się nie wycofałem ;P
  
 
no i marcinson masz szczęście!!!

Teraz jeszcze trza Sebe i Remika ubłagać żeby oficjalnie wycofali rezygnacje i głosować na ich fury do skutku!!!
  
 
ten konkurs to wogole jest tak zakrecony ze w tym roku ze sam sie chwilami gubie
proponuje nastepnym razem stworzyc zewnetrzna ankiete, dac linka i ludzie beda glosowac tylko na to co mozna
i glosy sie same policza tez

-----------------
passionford.pl
  
 
Cytat:
2008-10-11 10:19:09, ArekCLX pisze:
A ja się nie zgadzam z wycofaniem tych aut z konkursu Powinniśmy protestować! Auta powinny zostać w konkursie a wygra niech najlepszy!



no a czy ja sie nie zgodzilem? przeczytaj dokladnie
  
 
Cytat:
2008-10-11 16:49:59, smallsize pisze:
no a czy ja sie nie zgodzilem? przeczytaj dokladnie



Moja propozycja jest następująca:
Niech każdy kto jest przeciwny wycofaniu się Remika i Seby napisze to w tym wątku DUŻYMI LITERAMI że auta mają zostać bez względu na właściciela czy na to czy wogóle są(ess marcinsona też miał przejścia po sprzedaży)
(wiem że to głupie ale tylko to pomoże)

Chłopaki może wtedy zrozumieją że doceniamy ich pracę
  
 
Cytat:
2008-10-11 17:01:53, ArekCLX pisze:
Moja propozycja jest następująca: Niech każdy kto jest przeciwny wycofaniu się Remika i Seby napisze to w tym wątku DUŻYMI LITERAMI że auta mają zostać bez względu na właściciela czy na to czy wogóle są(ess marcinsona też miał przejścia po sprzedaży) (wiem że to głupie ale tylko to pomoże) Chłopaki może wtedy zrozumieją że doceniamy ich pracę



ja po kupnie rs'a od seby mowilem mu zeby auto zostawil w konkursie, ale i tak powiedzial ze wycofa. prosby nie pomogly i zrobil jak uwazal. mial do tego prawo. moje zdanie jest takie ze wszystkie 3 auta powinny byc w konkursie, ale nie mozna tego wymuszac na ich bylych (marcinos, seba) lub obecnych (remikgt) wlascicielach.
  
 
Jutro wyjeżdżam i nie będę miał neta więc chciałem pogratulować wszystkim zwycięzcom w swoich kategoriach a szczególnie INTEL-owi bo był moim rywalem w kategorii MK3 i jak dotąd wygrywa
Paweł AMG - open jest twoje (według mnie)
i wszystkim którzy wystawili swoje auta do konkursu, bo:

CZY BRZYDKI, CZY ŁADNY, WAŻNE ŻE ORYGINALNY
  
 
Paranoja.... Remik pousuwał głosy, bo i co miał zrobić, większość głosów w mkV poszła w las, a zapewne ludzie chciliby w takim wypadku oddać głos na kogoś innego, to samo z Open, tylko jeszcze gorzej, bo tu zostało sporo aut i zapewne wszyscy Ci, których głosy wyleciały chcieliby oddać głos na kogoś innego. Cała ta sytuacja tegoroczna jest poroniona.
  
 
...bez sensu ...konkurs pod sam koniec zrobił sie farsą. RS marcinsona wycofany, RS Seby wycofany, Evo Remika wykasowane.

No i co z tego ze sprzedane, czy zniszczone? Wydaje mi sie... Nie, jestem pewnien, to forum i ten konkurs to znacznie wiecej niz blacha, tryby, mechanizmy, auta. To ludzie, praca i poswiecenie dla pasji.

Nie rozumiem dlaczego sprowadzacie to forum i konkurs do posiadania sterty blachy słuzacej do przemieszczania sie z punktu A do B...

  
 
Popieram Wojo, tegoroczna edycja jest wyjatkowo zamotana.
Jak juz pisalem wyzej, za rok proponuje albo zrobic zewnetrzna ankiete, albo ewentualnie post z fotkami konkursowymi bylby pisany przez jedna osobe i bez zadnych mozliwosci pozniejszej zmiany.
Moim zdaniem auta ktore zostaly wycofane powinny byc mimo wszystko brane pod uwage.


-----------------
passionford.pl

[ wiadomość edytowana przez: _Maly_ dnia 2008-10-14 00:11:14 ]
  
 
Osobiście, żeby to ładnie ująć, to powiem że mam poczucie jakby ktoś mnie zrobił w b.....alona. (nie personalnie, po prostu że nie mogę oddać właściwie głosu).
  
 
marcinson przeż nie jest wycofany i mam szczera nadzieje ze na przekor wycofanym samochodom jego bolid wygra