[K]Poszukuje Zastavy 750

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Rozglądam się za takim samochodem. Może być do jakiegoś remontu, odbioru na lawecie, ale kompletny i z dokumentami. Zdekompletowane sito nie wchodzi w rachubę. W rozsądnych pieniądzach.
Konkretne informacje prosze kierować na mcqueen1@wp.pl[addsig]

[ wiadomość edytowana przez: Blady dnia 2007-09-04 20:21:10 ]
  
 
była ostatnio na allegro z łodzi,jak będę miał czas to lookne i polecam poszukać w zakończonych
  
 
poka poka!
  
 
No co ty, poszukać nie umisz

klik klik

Ale już poszła raczej...

[ wiadomość edytowana przez: MAD_DOGG dnia 2007-09-04 19:32:37 ]
  
 
No kurde nie widziałem tej, ale jest interesująca w tych zakonczonych, z Białegostoku, czekam na odpowiedz czy dalej aktualne.
  
 
stoi taka Zastawka w komisie w Zgierzu o ile dobrze pamiętam ul. Długa - wylot ze Zgierza na Stryków (w strone Łagiewnik)
  
 
No, taka żółto-niebieska ze światłami z malucha. Stoi tam już ładnych pare lat i nie wygląda najlepiej a właściciel komisu ma chore wyobrażenie o jej wartości. Jedyne co ma fajne to zestaw jaegerów w środku.
  
 
Kolo mnie ulice dalej od bloku we Wroclawiu stoi taka zolta Zastavka , nie znam sie na nich zbytnio ale wyglada raczej na oryginalna , stan ogolnie dobry , do delikatnych poprawek , jak cos to napisz na priv swoj numer tel. to najwyzej wsadze kartke z nim gosciowi za szybe , moze bedzie chcial sprzedac , jesli chodzi o ew. foto to zajeloby mi kilka dni bo na razie nie ma mnie na miejscu.
  
 
fiat 600
  
 
Fiat 500 i 600
  
 
Byc moze juz ta widziales ale wkleje jednak linka :

Wydaje sie byc w dobrych pieniadzach ale kto wie w jakim stanie jest naprawde.....

Klik

[ wiadomość edytowana przez: Piterson_ck dnia 2007-09-14 10:27:17 ]

[ wiadomość edytowana przez: Piterson_ck dnia 2007-09-14 10:31:16 ]
  
 
Fiat 600
  
 
Zastawa 750