Spalanie w Omedze MV6

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Ile powinna spalac gazu jesli na benzynce palila średnio 12,3?Instalacja sekwencja. I jeszcze jedno po zalozeniu instalacji gazowej wystąpilo falowanie na niskich obrotach na gazie jak i na benzynie, przed zalożeniem gazu tego nie było. Czy padł mi silniczek wolnych obrotów, czy może jest jakas inna przyczyna?
Jeśli ktoś może mi pomóc to wielkie dzieki.
  
 
U mnie po założeniu instalki tez wystąpiło falowanie (Omega B 2,5 V6). Gazior się strasznie namęczył żeby sobie z tym poradzić i wymieniał pokolei wszystko co się da - ostatecznie okazało się że elektronika gazu była walnięta. Jednak na benzynie wszystko chodziło jak należy. Teraz jest już ok. Instalka OMVL.
  
 
w moim przypadku zaraz po załozeniu instalacji nastąpiło falowanie również na benzynie. Sprawdzałem 4 silniczki wolnych obrotów i to samo, więc przyczyną musi być coś z instalacją. Jakie masz spalanie na gazie?
  
 
Moja MV6 Caravan Automat pali w
mieście Warszawie 18l gazu
trasa średnio 160 km/h 12l
  
 
Cytat:
2005-09-03 23:31:49, k70 pisze:
Ile powinna spalac gazu jesli na benzynce palila średnio 12,3?Instalacja sekwencja. I jeszcze jedno po zalozeniu instalacji gazowej wystąpilo falowanie na niskich obrotach na gazie jak i na benzynie, przed zalożeniem gazu tego nie było. Czy padł mi silniczek wolnych obrotów, czy może jest jakas inna przyczyna? Jeśli ktoś może mi pomóc to wielkie dzieki.


Ja miałem podobnie - komputer boscha - i po zresetowaniu komputera ustompilo. Ale ja mam komputer sterujący silnikiem starego typu wiec nie trzeba bylo kasowac bledow.