Błąd: moduł sterownika czterokanałowego Czy wiecie co to??

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam
Byłem dzisiaj u kumpla w serwisie Opla i odczytał mi błedy komputera. Wyskoczył mi błąd: "moduł sterownika czterokanałowego" Kumpel mówi że to związane z gazem. Skasował bląd ale po przełączeniu na gaz błąd znowu wyskoczył. Czy macie jakieś sugestie co to może być??
Auto: Opel Astra 97' 1,4 16v
Czekam na odpowiedz.
Pozdr
  
 
To może być błąd spowodowany złym ustawieniem, lub braku emulatora wtrysków, ale mogę się mylić. A tak na marginesie, to co to za serwis, gdzie nie wiedzą co to za błąd .
  
 
Serwis jeden z najwiekszych ale podpiecie było za friko (po znajomości) wiec dopytywać się nie mogłem. Emulator wtryskiwaczy mam na pewno. Mam instalacje II gen. Landi.
  
 
No to pewnie trzeba ustawić dobrze emulację wtrysków w kompie LPG, ale jak ma być u Ciebie to niestety nie wiem. , może ktoś kto ma takie autko i LPG sprawdzi u siebie i podpowie. Chociaż gaziarz powinien to wiedzieć.
  
 
Błąd właściwie nie występuje tzn jest tylko w pamięci więc pewnie występuje na kilka sek. Albo ułamek sek. - jest "nieobecny". Prawdopodobnie pojawia się w momencie przejscia auta na gaz.
Przypuszczam że jest to ułamek sekundy w którym wyłączone zostają wtryskiwacze i włacza się emulator wtryskiwaczy. Ale może gadam totalne głupoty
pozdr