Sekwencja: BRC, OMVL, MISTRAL - co wybrać?????

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam.
Sekwencja ma być do civica 1.4is 3D ;97r.
Która bedzie najlepsza?
BRC bedzie najdroższa bo ok 3300,OMVL 3000zł a mistral tez chyba 3000zł.

Czy są różne sekwencje np BRC lepsze i gorsze czy jest jedna?


CO WYBRAĆ ???


Pozdrawiam.
  
 
BRC
  
 
Na pewno nie OMVL nie znam MISTRALA a na temat BRC słyszałem pochlebne opinnie
  
 
Kumpel ma OMVL'a a ja Omegas, w identycznych samochodach i widzę przepaść, pomiędzy moją a jego, na plus dla Omegas'a
  
 
Cytat:
2005-09-04 01:07:27, pudel pisze:
Kumpel ma OMVL'a a ja Omegas, w identycznych samochodach i widzę przepaść, pomiędzy moją a jego, na plus dla Omegas'a



co miales na mysli mowiac "przepasc" jaka jest roznica, cos sie psuje czy cos innego?
  
 
Witam juz pisalem to samo o mistralu na innym forum wiec zacytuje dokladnie to samo :

Ja zrobilem na moim mistralu 40 tys km
I jest to rewelacyjna instalacja.Osiagi samochodu sa identycznie takie same jak na benzynie.Osiagi mierzone gtechem i na gazie do 100 mam 0,1sek dluzej.Auto leci zarowno na gazie jak i na benzynie 210.A do tego pali przy dosc dynamicznej jezdzie naprawde bardzo malo.PO miescie 8-9 litrow (ale nie rzadko 5000 tys obrotow) na trasie troszke mniej ale zadko ponizej 140.
  
 
Cytat:
2005-09-04 22:26:20, qba1983 pisze:
co miales na mysli mowiac "przepasc" jaka jest roznica, cos sie psuje czy cos innego?


Zamontowaliśmy instalację z kumplem w tym samym czasie, u mnie od cały czas wszystko gra (już rok), nie ma najmniejszych problemów. U niego jest wieczny problem z falowaniem obrotów, brak mocy z dołu i auto w porównaniu z moim jest słabsze na gazie, a mamy identyczne samochody z tymi samymi silnikami!
Poza tym sam wygląd listwy z wtryskiwaczami w OMVL'u daje dużo do myślenia!