Diego

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Mam instalacje Diego ze zlotym reduktorem (V6 3.0 200KM)Pieknie sie sprawuje ale od wczoraj uslyszalem dziwne dzwieki !!!

Odpalilem auto przejechalem jakies 15 km i instalacja sie sama wylaczyla nie moglem jej spowrotem uruchomic dopiero gdy sie zatrzymalem i odpalilem auto ponownie, znow zadzialala ale teraz gdy ruszam dochodza mnie dziwne dzwieki z okolic Reduktora (jakby popsuty klakson taka niepelna syrena) i przy 3500 obrotow przestaje gdy znowu sie zatrzymam i ruszam historia sie powtarza

czy ktos wie o co tu chodzi
za pomoc z gory dziekuje

[ wiadomość edytowana przez: imi dnia 2005-09-01 06:50:19 ]
  
 
Witam.
Reduktor do wymiany.
  
 
Cytat:
2005-09-01 07:30:05, croma1 pisze:
Witam. Reduktor do wymiany.



Croma1 a moze pomyslalbys zanim cos napiszesz stracha ludziom napendzasz .
Cisnienie w Reduktorze trzyma sie na jednym poziomie (1,25 - 1.30) czyli jest w porzatku niewiem co bylo ale wyjechalem ten Gaz do konca zatankowalem nowy ale na innej stacji i przestalo
mogl byc gaz zanieczyszczony albo cos podobnego

Pozdrawiam

[ wiadomość edytowana przez: imi dnia 2005-09-03 16:24:41 ]
  
 
nie dosyć ze ktos stara ci sie pomóc to ty jeszcze z pretensjami jak byś na pisłał ze gaz tankujesz na syfiastej stacji to odpowiedz była by prosta tak ze miej pretensje do samego siebie....................................
  
 
Hej a ty to pewnie specjalista od syfiastych stacji rozpoznajesz je odrazu jasnowidz hyba jestes a tak w ogule to do nikogo pretensji nie mam to bylo z przymruzeniem oka pisane
a tak na marginesie czego sie wtracasz
  
 
Imi, spokojnie . To, że było z przymrużeniem oka, to nie znaczy, że każdemu może się podobać ton Twojej wypowiedzi. Większość ludzi po przeczytaniu Twojego posta pomyślałaby, że Croma głupoty wygaduje, a Ty go opieprzasz. Nie najlepiej to wyglądało.
A co do wtrącania, to jest to forum ogólne i każdy ma prawo wypowiedzi. Jak nie chcesz, żeby się ktoś wtrącał to sobie pisz na priv.
  
 
a tak na marginesie czego sie wtracasz weź koleś idz
  
 
Z czego sie cieszysz "JASNOWIDZ" A twoim kolesiem nie jestem poszukaj sobie paru pod Sklepem
  
 
a tak na marginesie czego sie wtracasz
  
 
Może moderator zrobiłby porządek z tym wątkiem bo, tytuł nie odzwierciedla treści .