[K} kupie wałek rozrządu do 127 1300 sport

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
jak w temacie.
stan obojętny.
potrzebna mi baza do przeróbek u świątka.
namiary
e mail: dupablada227@wp.pl
dziex.
  
 
Jakiś powinienem mieć, sprawdzę i dam Ci znać. Jeden mam na pewno ze zjechaną jedną krzywką wydechu, drugi jest jeszcze w silniku- jego stan nieznany.
  
 
kłamczuszku... a mówiłeś że z góry silnika nic Ci nie zostało, tak to bym odrazu do Ciebie dzwonił... zrób może jakąś małą inwentaryzacje i dam Ci znać co bym jeszcze reflektował.
dzieki.
  
 
Oj, coś Ci się troszkę pomieszało
Ten blok silnika który wziąłeś był kupiony bez głowicy, a głowica z wałkiem pochodzi z tego silnika, który aktualnie masz. Wałek się na jednej krzywce wytarł i założyłem obecną, mówiłem Ci o tym i nie ukrywałem, że nadal ją mam. Była do wzięcia za dopłatą i nie byłeś zainteresowany, tak jak felgami, lusterkami i resztą płatnych klamotów.
Silnik 1300 w stanie nieznanym (pewnie do remontu, zastał się i przyrdzewiał) leżący luzem też widziałeś, leżał w koncie myjni.
O tym moim wałku rozmawialiśmy też później telefonicznie.

Zrobię ewidencję klamotów i Ci ją podeślę, coś mi się zdaje, ze z tego bloku który wziąłeś coś jeszcze zostało (jakieś drobiazgi które zapomnieliśmy wrzucić).

Coś nowego podłubałeś? Pochwal się
Pozdrawiam!
  
 
Ja mam wałek do sprzedania.
  
 
może rzeczywiście coś mi się pomieszało...
webery zamówione.
kolektor zrobi mi pan profesor(długość około 25cm)
będą trąbki wystawały za grill
cel 100-120kucy i kręciołek do 8.5t/min.
dobrze że zabrałem ten dół silnika muszę dostosować korbowody i tłoki dopasować jakieś, podejrzewam że ten silnik na tym dole tego sezonu nie przeżyje...

jak kasa pozwoli w przyszłym roku chcę stanąć w GSMP.. klasa "classic" oczywiście...