Przymarzanie zamku centralnego..

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Siema juz dwa razy musialem sie wkradac do swojego Esia kombi przez bagaznik bo przymarza mi centralny jak otwieram drzwi z pilota to centralny sie otwiera i zaraz zamyka hmm.. niewiem co jest grane. Chyba przymarza zamek z ktoorys drzwi ale nie jestem pewnei moze ktos z was wie oco chodzi i jak z tym sobie poradzic.

P.S.: uszczelki mam posmarowane wiec to niesa one na 100% bankowo jest to centralny pozdroo
  
 
Na stronie głównej jest wyszukiwarka, skorzystaj z niej, bo warto. Tym razem jeszcze zrobiłem to za Ciebie klik
Wg mnie na 200% to linka od otwierania drzwi, na 50 zamek i na 30 wkładka. W poradach jest opis też Pozdrawiam kolegę
  
 
thx
  
 
powinienes stosowac preparat ANTY-ZAMARZAJACY, ale niee na zasadzie PSIK PSIK do "otworu od klucza" rozbierz tapicerke boczka drzwi i mechaniczne sprawy psikaj polecam firmy SUNNY CARS pt: SILICONE LUBE... rowniez nadaja sie do gum (tych od drzwi) zebys mogl je otworzyc spokojnie hehe pozdro
  
 
w tamtą zime czesto musiałem wsiadac przez bagaznik,bo mi przymarzał zamek w drzwiach od kierowcy,który blokował mi cały central,do czasu az go przekręciłem.Wymieniłem dopiero na wiosne,wiec nie wiem jak będzie w tym roku