[S] Silnik 903 z fiata 127

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Za ok. 2-3 tygodnie bede mial do sprzedania silnik, ktory obecnie mam w samochodzie, jest nie dlubany. Silnik jak najbardziej sprawny, co bedzie mozna zobaczyc np. w ta niedziele, tj 30.10 w Bedzinie na rallysprincie. Do tej pory z wiekszosci zawodow wyjezdzalem z wazonem, wiec swiadczy to raczej dobrze o silniku
W poprzednia zime wymienione pierscienie i uszczelniacze zaworowe - silnik nie bierze oleju, ostatnia wymiana oleju kilkaset km temu. Nowy rozrzad zalozony niecale 100km temu. Do silnika doloze dol drugiego silnika bez papiera.
Bedzie do sprzedania bez tlumika, chyba ze mi nie spasuje do nowego silnika oraz prawdopodobnie bez rozrusznika, chyba ze ten tez nie spasuje (BTW - bedzie pasowal do 899?).
Cena: hmmm, sam nie wiem ile to moze byc warte... Mam nadzieje ze ktos zaproponuje dobra cene.
  
 
Up
Cena wyjsciowa 500 zl.
  
 
co do rozrusznika ja mam z sc ale nie ja go zakładałem i niewiem co było robione pozdr.
  
 
Proponuje 400 wrazie czego.
  
 
Cytat:
2005-10-27 16:48:22, toki pisze:
Proponuje 400 wrazie czego.


No to jak nikt sie nie zglosi to mozemy dobic targu
Tylko jak ty chcesz odebrac ten silnik, bo kurierem to chyba ze 100 bedzie
  
 
Jakos damy rade Narazie zobacze jak mój bedzie hulał, ale mysle ze ze sprzedażą tego nie bedziesz mial wiekszych problemow
  
 
Up
Silnik do wziecia od zaraz.

[ wiadomość edytowana przez: bart322 dnia 2005-10-30 18:15:35 ]
  
 
Up, up, potrzebuje kasiore na nowy motor!
  
 
A moze ktos chce calego parcha?
  
 
ty tez sprzedajesz ?cena ??
  
 
Szczerze to nie zalezy mi na sprzedazy calej fury az tak bardzo jak na sprzedazy silnika, ale skads kase musze wytrzasnac na cos szybszego
3k musialbym dostac za niego, oczywiscie to cena bez krotkiej skrzyni, no i jak ktos bedzie chcial taniej, to sie wyciagnie kubelek czy szelki i cena pojdzie w dol
No i mam do niego sporo czesci, do skrzyni, silnika, kilka kolek itp...
  
 
I jak z tym silnikiem
Jest czy juz go nie ma ???
  
 
teoretycznie jeszcze jest ale praktycznie to chcialem go kupic. ale dogaduj sie z bartem, jak cos to niech Ci sprzedaje
  
 
No jak zwykle kiedy przychodzi do placenia zainteresowani sie traca
Skoro nie ma zainteresowania caloscia, bede sprzedawal na czesci, chociaz szkoda mi rozbierac silnika, ktory ciagle jezdzi
glowica - 100
blok z walem, korbami, miska olejowa, pompa oleju - czyli caly dol - 100
gaznik + podstawka - 60
kolektor wydechowy - 30
pokrywa zaworow x2 (jedna z dospawanymi uchwytami na linke) - po 15 /szt.
miska olejowa - 30
alternator - 60
pompa paliwa x2 (z czego jedna nowka - ma niecale 2 tygodnie i gwarancje 24mies ) - 25
aparat zaplonowy x2 - po 40 - dorzuce kable zaplonowe


wal + korby z tlokami i pierscieniami - 50
pompa oleju - 30
te 2 ostatnie pozycje jak ktos wezmie razem to dorzuce walek i blok z seata 850.

To chyba tyle, jak cos mi sie przypomni to dopisze.
Pisac kto na co jest chetny, jak sie uzbiera tego troche to zaczne rozbierac - w domu jestem tylko w weekendy, wiec nie wysle wam czesci "od razu"
  
 
gaznik :]
 
 
Jeszcze jedna opcja - caly silnik razem z flansza z ktora jezdzil i wszystkimi gratami (albo bez jak kto woli - mi to obojetne ) za 500.
Spieszy mi sie
  
 
Ok, zeby odpowiedziec na wszyskie pytania : "czego brakuje zeby zalozyc go do malucha" :
- belki - proponuje uderzyc do fuldy, ma naprawde tanio, albo pospawac
-chlodnicy + wezy
-rozrusznika - 40-60 pln
-pompy wody - 20-30 pln
-tlumika - spawacz
  
 
A czemu sprzedajesz ten silnik 903?? Ile byś spuscił z niego jeszcze??
  
 
Sprzedaje, bo mam juz cos mocniejszego
Jak masz jakas propozycje cenowa to wal - rozpatrze kazda rozsadna, bo czas mnie goni, musze dokupic pare pierdol do nowego motoru.
W razie czego priv albo gg - mam caly czas w pracy wlaczone
  
 
No panowie, wspomozcie nowy projekt i kupcie to ode mnie