Cena blaszki (zatrzasku) do nakładki na deskę rozdzielczą

  
Sortuj wg daty:
rosnąco malejąco
Witam. Musiałem dwa razy ściągać drewnopodobną nakładkę,żeby dojść do podświetlenia. Niestety w czasie demontażu dwie blaszki, które mocują nakładkę wpadły w bebechy i ... przepadły. Pytałem w sklepie na Piastowskiej (Kraków). Można kupić na zamówienie za 11 zł/sztuka . Za takie gów.. mam dać 22 zł, nie dzięki. Jakoś nie mam pomysłu skąd je wytrzasnąć a raczej nie jeżdże poza kraków. Teraz nakładka mi sie troche rusza i źle leży i troszkę brzęczy, choć nie dam sobie głowy uciąć, że to na pewno ona.
  
 
Ja kupowalem na ul.Jasnogórskej w "Partnerze" te blaszki ...chyba po 3 zeta za sztuke ... bez problemowo ... i tanio
  
 
Dla ułatwienia dodam, ze ulica Jasnogórska jest w okolicach Makro o ile dobrze pamiętam
  
 
Ja w ASO tez placilem kolo 3zł/szt
  
 
ale to jest standardowa zapinka - ja kupowałem w jakimś pierwszym lepszym motoryzacyjnym. dodatkowo taka sama jest do przczepiania osłony silnika do przedniego zderzaka
  
 
dzięki za pomoc.dzwoniłem do forda na Powstańców Śląskich, mają te blaszki po 3,30 więc sobie podskocze po pracy. A pan ze sklepu na Piastowskiej to chyba nie zrozumial pytania bo chyba 11 zl/szt to niemozliwe.
  
 
Witam

Ja natomiast zrezygnowalem z paru przy zakladaniu deski po wymianie zegarów - bo mi poprostu uciekly gdzies w czelusc samochodu. Może kiedyś wyleca gdzies na podłoge

I po przejazdzce nie widac coby deska latała czy zachowywała sie w jakis dziwny sposoob

POzdrawiam Tomek
  
 
odkręćcie tapicerke pod kierownicą, tą koło bezpieczników to wam wypadną z powrotem. mi też sie pogubiły i tam je znalazłem..
  
 
Cytat:
2005-05-21 00:11:01, Kleszczak pisze:
odkręćcie tapicerke pod kierownicą, tą koło bezpieczników to wam wypadną z powrotem. mi też sie pogubiły i tam je znalazłem..



Mi z tamtego miejsca zawsze same wypadaja - najgorzej jest z tymi kolo radia te wpadają w czeluscie samochodu i nigdy jeszcze ich nie znalazłem.

POzdrawiam Tomek
  
 
Witam
Ja znalazłem blaszkę po roku - jechałem 150km/h po wybojach 100km (boczna droga Kraków - Dąbrowa Tarnowska). Po przyjeździe na miejsce znalazła się na podłodze. (Zginęła w okolicach radia.) Prosty wniosek - trzeba mocno potrząsnąć samochodem che, che.
pozdrawiam
  
 
Ja jak robiłem oświetlenie pokręteł to też mi wypadły tyle że je złapałem. I mam dwie oddzielnie a dwie chyba są na miejscu.

Nie odczuwam żadnego "latania" ani ramki ani dechy
  
 
Kupiłem dwie brakujące w sklepie forda po 3,3zl/sztuka. Mam też troche gąbki tapicerskiej do wygłuszenia bebechów. Dziś mam zamiar wreszcie porządnie zamontować deske i mam nadzieje, że już żadne skrzypienie i trzaskanie mnie nie będzie wkurząć.
  
 
Witam!

Ma może ktoś na sprzedaż blaszki mocujące do MKVII? Zjeździłem całe miasto i okolice i u mnie jest to nie do dostania, żadne motoryzacyjne, warszaty blacharskie i szroty nie mają, a ASO nie mam
Kokpit trzyma mi sie na 3 blaszkach z 8 Poprzedni właściciel nieźle namieszał.
Jak by ktoś miał to prosze o kontakt na GG albo mailem z ceną i ilością (najlepiej komplet bo nigdy nic nie wiadomo a lepiej mieć na zapas)